Question Atliekų mažinimas

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kad ir kaip stengiausi, nepavyko rasti jokių dokumentų, susijusių su _ išskyrimu iš šlapimo.
Pirmiausia mane domina amfetamino (-ų) išgavimas.
Internete radau keletą .pdf formato dokumentų, kuriuose aprašomas ekstrakcijos procesas naudojant dujų chromatografijos masių spektroskopiją arba kokią nors kitą nepasiekiamai sudėtingą ir tikriausiai patentuotą technologiją (procesą).
Tačiau girdėjau, kad draugas, kuris teigia, jog yra susidūręs su "šlapimo laboratorija", paminėjo terminą "šlapimo laboratorija"... ne tokiomis kaip laboratorijos sąlygomis.
Taip pat žinau tokius terminus kaip "tinkle tweaking", kuris, jei neklystu, konkrečiai reiškia užburto šlapimo gėrimą... ne.

Šiaip ar taip, ketinu pasidalyti savo pasakojimu apie aklą kelionę tuo senu geltonu keliu.
Net neįsivaizdavau, ar man pavyks išmokti reikiamą (-as) ištraukimo techniką (-as), bet jaučiausi teisus manydamas, kad metodas turi egzistuoti; taigi, kaip sakoma: "daryk šieną, kol šviečia saulė"...




# [KOLEKCIJA]
Šlapimas buvo renkamas visus metus, kai buvo gana intensyviai vartojamas amfetaminas.
Dažniausiai tai buvo "d-", "l-" ir "m..." amfetamino mišinys.
* apskaičiuota, kad vidutinė "m..." amfetamino paros dozė buvo 100 mg (vartojama per burną).
* "d" ir "l" variantų formulės ir dozės neatskleidžiamos (nes tai gali būti naudinga bjauriems fašistuojantiems kiaulininkams, kurie neabejotinai patruliuos šiame forume (jei tai nėra koks nors medaus puodas)).
* buvo žinomas antacidinių preparatų stiprinantis poveikis ir vengta jų vartoti, kad būtų užtikrintos teoriškai didelės sekrecijos.

Dažniausiai šlapimas buvo renkamas iš karto į 500 ml talpos vandens butelius (iš kur jis buvo paimtas).
* retkarčiais viename iš šių butelių surinkimo metu vis dar būdavo šiek tiek (deja, deja, atrodė, kad netrivialus) geriamojo vandens.



# [METODIKA]
Stengiausi išlaikyti kontrolines grupes: muglių šlapimas buvo laikomas atskirai nuo užburto šlapimo.
Pastebėjau, kad užburtuose induose visada susidarydavo kristalinių nuosėdų sluoksnis, kuris pradėdavo formuotis per kelias dienas ir, atrodo, visiškai nusistodavo po poros savaičių.
* Pastebėta, kad mėginiai, surinkti selektyviai susilaikant tik nuo m...amfo, sudaro gerokai plonesnį sluoksnį.
* Kontrolinės grupės talpyklose - m. m. m. m. m. m. m. m. - nesusidarė joks nuosėdų sluoksnis.
Padariau prielaidą, kad šis kristalinis nuosėdų sluoksnis turi būti metabolitų ir (arba) tikslinės medžiagos mišinys.
- Manau, kad ši prielaida buvo mano pirmoji klaida, ir galiausiai, skatinamas siekio sumažinti savo šlapimo slėptuvės laikymo plotą, pradėjau kartoti (įtariamos) tikslinės medžiagos kondensacijos procesą... ir šalinti viršutinį šlapimo sluoksnį...



# [PROCESAS]
1.) leiskite šlapimui nusistovėti apie mėnesį ,
2.) atsargiai nusiurbti didžiąją dalį (bet ne visą) viršutinio sluoksnio - nuleisti jį į tualetą (facePalm-Emoji?).
3.) likusį apatinį sluoksnį iš kiekvieno apdoroto 500 ml indo sumaišykite į 2 l talpos sodos butelius.
* Šį procesą pakartojau - derindamas nuosėdas į vis didesnius, taigi ir mažesnius indus, kol
galiausiai man liko lengviau valdoma sujungtų nuosėdų sluoksnių slėptuvė po šiurpiai juodais pasenusio šlapimo mišiniais... šlykščiausia medžiaga, su kuria man kada nors teko susidurti.
* Paskutinio važiavimo metu, baimindamasis, kad šio sunkaus proceso ėmiausi per klaidą, nusprendžiau padaryti pakeitimą. Užuot išsiurbęs viršutinį sluoksnį į tualetą, visą likusį skystį nukreipiau į 3 l talpos ąsotį - visą, išskyrus vieną 1 l talpos butelį, kuriame buvo susidaręs toks tvirtas nuosėdų sluoksnis, o po juo - beveik skaidrus šlapimo sluoksnis, kad jis buvo pripažintas ypatingu ir atidėtas į šalį.



# [RECOVERY]
Anksčiau aprašyto proceso produktai:
(mėginys-A): Pirmiau minėtas "ypatingas" 1 l talpos butelis, kuriame, kaip apskaičiuota, buvo ~300 ml nuosėdų.
(mėginys-B): Kvaziizoliuotas kristalinių nuosėdų tirščiai <= 900 ml (stropiai dirbant, šis kiekis galėjo būti daug didesnis... tai manęs nebekamuoja, nes esu įsitikinęs, kad tai nenaudinga, kaip netrukus pamatysite).
(C mėginys): 3 l metų senumo gurguolinio juodo skysto šlapimo mišinio su nežinia kiek (jei iš viso yra) susidariusiu nuosėdų sluoksniu.

* Nebuvau tikras, kokį tirpiklį naudoti (acetoną ar IPA ar ????), todėl nusprendžiau pradėti nuo acetono ir, priklausomai nuo rezultatų, tęsti nuo A mėginio.

(A): Po to, kai A mėginio skystis buvo perpiltas į C mėginį (kuris puikiai pripildė 3 l talpyklą ), "tikslinė" medžiaga buvo išgauta suvirinant acetoną ir perpilta į nedidelį stiklinį dubenėlį. Kita acetono porcija buvo panaudota likusiai medžiagai išgauti ir sujungta į minėtą dubenėlį.
(A): Mišinys buvo išmaišytas ir du kartus filtruotas per kavos filtrus, po to paliktas garuoti. Panaudoti filtrai buvo laikomi stiklainyje.
(A): Garinimą reikėjo atlikti oportunistiškai, taigi su pertraukomis; jei teisingai prisimenu, be pagalbos garinti reikėjo maždaug savaitę.
(A): Niekada nebuvo "kristalizavimosi", tačiau išdžiūvęs indas buvo padengtas kažkuo, kas atrodė kaip dulkėtos skeveldros, turinčios drumstai baltą, bet gana skaidrią spalvą... Tai atrodė labai panašu į, na... iš kur tai atkeliavo... Tikėjausi.
* Subjektyvi A mėginio analizė:
- Skonis: jokio
- Deginimo pojūtis išpurškus: nėra
- Poveikis (-iai) nuo ~50 mg geriamosios dozės: nėra
...mėginys-A buvo sukrapštytas į mažytį stiklinį buteliuką, kuriame ir toliau laikomas.

(B): Į ~900 ml nuosėdų tirštiklio buvo įpilta keletas porcijų IPA ir stipriai suplakta.
(B): Tada tirpalas kelis kartus filtruotas per kavos filtrus, galiausiai perpiltas į švarų garinimo indą.
(B): Panaudoti kavos filtrai buvo surinkti į stiklainį. Buvo užvirintas pakankamai didelis puodas su vandeniu, kad tilptų stiklainis. Karštis buvo išjungtas, o stiklainis įdėtas į puodą. Maždaug po 30 minučių stiklainis buvo išimtas iš dar karšto vandens ir stipriai pakratytas. Tai dariau 3 kartus.
(B): Tada stiklainio turinys - filtras ir visa kita - dar karštas buvo vakuuminiu būdu filtruojamas.
(B): Filtruoti kavos filtrai vėl buvo sudėti į stiklainį ir padėti į šalį.
(B): Šis filtruotas tirpalas buvo supiltas į garinimo indą ir minimaliai išmaišytas.
(B): Tirpalas garavo kelias savaites be jokių rekristalizacijos požymių.
(B): Perkėliau jį į šaldiklį maždaug 18 valandų. Jokių pokyčių nepastebėta.
(B): Tuomet pradėjau palikti dubenėlį virš silpno šilumos šaltinio, kad pagreitinčiau garavimą.
(B): Stengiausi, kad indas niekada neužvirtų, ir tik retkarčiais pastebėdavau garų.
(B): Nuėmus nuo kaitros, dubenį kelioms valandoms perkeldavau į šaldiklį ir tik tada padėdavau į saugią slėptuvę.
(B): Šis karštas ir šaltas apdorojimas buvo atliktas tris kartus per maždaug savaitę laiko, kurio pradžioje buvo apskaičiuotas ~100 ml tūris.
(B): Keista, kad, sumažinus tirpalo kiekį iki ~75 ml, jis iš dalies užšaldavo, bet išėmus iš šaldiklio iškart ištirpdavo.
(B): Šiuo metu nusprendžiau tiesiog palikti dubenėlį netrikdomą nešaldomoje, bet vis dar vėsioje ir tamsioje patalpoje. Šį rytą atrodė, kad jame yra apie 50 ml. Jis yra drumstos skaidrios/baltos spalvos (panašus į galutinį A mėginio produktą) su nedideliu purvo spalvos priemaišų sluoksniu, kurio nepavyko išfiltruoti ir kuris, atrodo, natūraliai atsiskiria, jei paliekamas netrikdomas. Tačiau, kadangi mano vienintelis sep-funnel yra primityvus asmeninis konstruktorius, nemanau, kad būtų įmanoma bandyti per jį praleisti tokį mažą medžiagos kiekį.

(C): budėjimo režimas...




# [IŠVADOS]
(*) Dėl toliau nurodytų priežasčių manau, kad proceso pradžioje padariau tragišką klaidą, kai padariau prielaidą, kad kristalinių nuosėdų sluoksnyje turi būti tikslinė medžiaga.
- Neatrodo, kad A mėginio produkte yra taikinio.
- Nors B mėginys vis dar garuoja, tai, kad tiek daug nuosėdų buvo redukuota iki tokio mažo skysčio tūrio, bet jos neperkristalizavosi, nieko gero nežada.
- Peržiūrėjęs kai kuriuos Walto vaizdo įrašus (pavyzdžiui, "Preparation_of_2-Bromovalerophenone", "1-Phenyl-2-nitropropene_P2NP_synthesis" ir "Amphetamine_synthesis_via_NaBH4") , pastebėjau modelį, pagal kurį bet kada, kai reikėjo atskirti, atitinkama tikslinė medžiaga buvo viršutiniame sluoksnyje. Gali būti, kad tai sutapimas, bet manau, kad ne.

(?): Ar pastaruosius gyvenimo metus praleidau veltui, slapta žaisdamas su šlapimu?
(?): Ar labiau tikėtina, kad norima (-os) medžiaga (-os) buvo išmestame viršutiniame skysčio sluoksnyje?
(?): Ką buvo galima padaryti, kad jos būtų išgautos?
(?): Ar tikslinė medžiaga degraduoja? Kokiu greičiu? Kokie yra su tuo susiję veiksniai? (Nepamirškite, kad vis dar turiu C mėginį...)
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tai mane taip prajuokino, kad negaliu pasakyti, ar tai parengtas trolio įrašas, ar ne xD. MAmph yra toks pigus, kodėl kas nors turėtų gaišti laiką ir žaisti su piss 0.0. Tuo labiau šniukštinėti šlapimo kristalus
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Tai ir yra svarbiausia. Patikėkite manimi, rašydamas šį tekstą visą laiką šiaušiausi... bet tai tikra. Turėkite omenyje, kad "eksperimentas" vyko prieš man sužinant apie šį forumą. Esu tikras, kad mano ieškomą informaciją galima ekstrapoliuoti iš kai kurios jau paskelbtos medžiagos. Taigi leiskite nuolankiai paprašyti, kad, jei įmanoma, kas nors nukreiptų mane į atitinkamą medžiagą, raktažodžius ar pan. Aš atliksiu darbą, bet nenorėčiau klaidžioti tamsoje ieškodamas pradinio taško.
Akivaizdu, kad esu ilgos tarpininkų grandinės gale, nes man niekada nepavyko rasti jos už mažiau nei 100 USD/g.
Tarkime, kad kas dvi savaites suvartodavau po gramą, o 50 % (tyrimai rodo, kad arčiau 70 %) būdavo išmetama. Per vienerius metus tai būtų 13 gramų, arba 1300 dolerių, be reikalo nuleistų į kanalizaciją, ir tai yra konservatyvus vertinimas.
Tikėjausi, kad pavyks sukurti pakartojamą atsigavimo procesą, kol mane vėl pasivijo skurdas.

...yra ir daugiau.
Ketinu sukonstruoti kokį nors specializuotą prietaisą, kad galėčiau kuo daugiau automatizuoti. Įsivaizduoju juodąjį langelį, kuris būtų netoli 3D spausdintuvo ir kamerinio puodo sankirtos.
Pavyzdžiui, jei turėčiau daryti "sūdymą", tuomet viena kodo dalis galėtų atrodyti taip:
blackBox() { if pH.check() < [idealus intervalas] salt.add(); maišymas(on); blackBox(); else maišymas(off); return }
Į vidų patenka užburtas šlapimas, iš jo išeina kagėbistų šlapimas, o _amph lieka bet kokiam tolesniam apdorojimui, kurio gali prireikti.
Nemokami prototipai bus prieinami visiems, kurie man suteiks naudingos informacijos.

Galiausiai norėčiau atkreipti dėmesį, kad tai yra akivaizdi galimybė sumažinti žalą. Kad ir kaip būtų juokinga, tikrai yra žmonių, kurie geria šlapimą. Pavyzdžiui, yra stand-up komedijos šou, kuris, manau, vadinasi "Negaliu patikėti, kad tai vyksta", o jo epizodas pavadintas maždaug taip: "geriame metamfetamino šlapimą". Komikas, pasakojantis šią istoriją, bandė išsiaiškinti, kaip iš šlapimo išgauti mamfą, bet "chemija yra sudėtinga", todėl pradėjo gerti savo šlapimą.
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ah velnias, kad tai brangu, kur aš gyvenu, jo 40 dolerių už 8 rutuliukus / 3,5 gramo
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Taip pat atlikdami TLC, lydymosi taško ir reagento bandymą daug tiksliau patikrinsite, ar yra tai, ko ieškote
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Top