Question rekristalizacijos problema

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, ar kas nors gali man padėti su metamfetaminų rekristalizavimu, atskyrus izomerus, taip pat plovimu acetonu. Kiekvieną kartą susiduriu su problema, kad nesusidaro tikrų kristalų. Buvo rekristalizuota su dcm/acetonu taip pat su h20 (7 dienos) . Tačiau visada gaunu plokščius popierėlius. Ar kas nors gali man pasakyti, kokia problema? Kokybė gera - atlikus reagentų tyrimą, tai taip pat tinkamas produktas. Ačiū už pagalbą
 
  • Like
Reactions: Leo

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kristalų formą lemia tirpiklis. Galbūt išbandykite kelis skirtingus mišinius? Ar garinate jį tol, kol pradedate matyti snaiges? Su izo / acetonu gaunu vaivorykštinius dribsnius, o su izo / H2O - dygliuotas dėmeles, panašias į jūros ežį. Norėčiau pamatyti kokių nors keistų kristalų ir koks buvo tirpiklis
 
Last edited:

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kokį tirpiklį rekomenduotumėte naudoti, kad gautumėte tokius kristalus kaip btcboss2022? Ištirpinu produktą tirpiklyje ir leidžiu jam garuoti, kol paviršiuje susidaro odelė, tada lėtai atšaldoma 24 kambario temperatūroje, tada 48 valandas šaldytuve, jei ne su h2o, tai dar 72 valandas, tada nuolat gaunu šį rezultatą. Iš pradžių maniau, kad taip yra dėl izomero atskyrimo, kad ee vertė yra per maža, bet dabar atskyriau 2 kartus iš eilės ir galutinis rezultatas buvo panašus.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
DCM/acetonas
A9PvpO8jaf
 

Attachments

  • CWxoDusgl2.jpg
    CWxoDusgl2.jpg
    4.7 MB · Views: 144

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Uh, mano akimis, tai yra būtent L-metas, geriausiu atveju raceminis
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Labai ačiū, mano drauge, tu buvai teisus, kad tai buvo L izomeras. Ar visos mano izomerų atskyrimo nuosėdos, parūgštintos, acetono avarijos ir perkristalizuotos dabar atrodo kaip norimas produktas. Galiu patvirtinti, kad L(+) vyno rūgštis turi norimą izomerą nuosėdose, o ne h20 tirpale. Mane žavi tai, kad žmonės nustatė, jog L-metas yra labai geras ir aktyvus. Nuoširdžiai dėkoju :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Taip jau sutapo, kad praleidau valandų valandas medžiodamas literatūrą, kurioje matyti skirtumai. Mikroskopiniu lygmeniu D- metas yra "spinduliai ", ilgas ir plonas,o L- metas yra kvadrato formos ir turi keturlapio dobilo išvaizdą. Raceminis metas negali sukurti stellagmito formos skeveldrų, o atidžiai įsižiūrėjus galima pamatyti 2 skirtingas kristalines struktūras
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Atsiprašau, ne visai suprantu jų atsakymo, sprendžiant iš poveikio tai d-metas arba L-metas, kai jie jį nurodo. Deja, racmic produktas nėra toks pageidaujamas, aš taip pat norėčiau. O gal manote, kad kristalai vis dėlto yra racmic?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ar manote, kad tai yra nepageidaujamas izomeras? Tai būtų įdomu
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jums reikia d met, o ne l met, galite išmesti l met, jis nenaudingas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jį į D-metamfetaminą galite paversti keliais būdais vienas iš būdų yra sn2 reakcija (inversija, atgalinė ataka)
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Taip, jau esu apie tai informuotas, kokį būdą rekomenduotumėte L-meto racemizacijai?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Taip, bet naudotojas paklausė, kodėl jo kristalai taip atrodo, ir aš atsakiau. Ir geriau iš karto kristalizuoti d meth, tada gaminti l meth, ar aš kažko nesupratau? Vartotojas pasigamino l metamfetamino, o ne d metamfetamino, ar ne?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Taip, teisingai, tai buvo L-metas, o ne pageidaujamas d-metas.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
😁 Štai kaip jie atrodo šiandien, dar kartą dėkojame
 

Attachments

  • swJBgZjExH.jpg
    swJBgZjExH.jpg
    3.3 MB · Views: 139

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Dabar jau pavyko su d-metu?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Taip, izomerų atskyrimo su L-vino rūgštimi atributai buvo klaidingi. Ten buvo pasakyta, kad d-meth yra motininiame tirpale, bet, deja, tai buvo klaidinga norimas izomeras buvo nuosėdose. Laimei, aš išsaugojau visas nuosėdas ir dabar galėjau jas išskirti.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Taigi aš buvau teisi ir l-metas buvo baltas, o d-metas skaidrus, tiesa?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tai būtų mažiau susiję su L-meto, taip pat d-meto skaidria ir balta spalva. Manau, kad tai labiau susiję su kristalų tipu arba forma, L-metas sudaro daugiau kvadratinių kristalų. O d-metas formuoja pailgus kristalus.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Gratų
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Deja, nesuprantu, netrukus pateiksiu išsamesnę informaciją apie izomerų skirstymą. Kai tik bus prieinamas mano poliarimetras.
 
Top