Question Klausimai gamintojams čia, BB forume. Kokia yra jūsų sėkmingiausia užslėptų siunčiamų paketų užsklanda?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Laikykite tai savotiška apklausa. Atlieku tyrimą, koks, atrodo, yra sėkmingiausias metodas tarp vaistų siuntų pirkėjams. Visi turime savų unikalių metodų, kaip užmaskuoti paketus su narkotikais, kad jie nebūtų konfiskuoti siuntimo metu. Taigi norėjau paklausti kitų gamintojų, koks yra jūsų būdas?

Siekiant išlaikyti švarų pranešimą, būtų gerai, jei aprašytumėte savo metodą ir pažymėtumėte, kokiam konkrečiam narkotikui tai taikoma (įvairias medžiagas galima užmaskuoti skirtingais būdais). Būtų gražu pažymėti, ar kada nors buvo konfiskuota kokia nors tokiu būdu supakuota pakuotė. Apibūdinkite, kuo jūsų metodas yra unikalus, ir kokius privalumus / saugumo priemones jis suteikia. Taip pat būtų puiku, jei viršvalandžius būtumėte naudoję skirtingus būdus, kad galėtumėte juos palyginti atskirai, remdamiesi savo asmenine nuomone. Galbūt svarbiausia, pasidalykite su mumis etiketėmis, susijusiomis su konkrečiu narkotiku (kaip paženklinote pakuotę išorėje, kad muitinė galėtų perskaityti).

Šis pranešimas tikrai skirtas žmonėms, turintiems patirties. Jei išsiuntėte vieną paketą ir pavadinote tai diena, tai niekaip neįrodo jūsų metodo veiksmingumo. Aš nesu išgalvotas ir šūdas. Nereikia turėti žymos "Gamintojas", kad galėtum įsitraukti į šią temą. Tiesiog asmeninė patirtis yk.

Manau, kad nedidelė diskusija niekam nepakenktų.
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Viskas, ką kada nors siunčiau paštu, buvo siunčiama dvigubuose vakuuminiuose maišuose (maišelis maiše). Dėvėjau pirštines, o kiekvienas maišelis buvo valomas izopropilo alkoholio arba etanolio vonelėje ir kruopščiai nušveičiamas po to, kai buvo užplombuotas. Tai iš esmės apsaugo nuo bet kokio kvapo, o vakuuminiai maišeliai patys savaime yra gana pigūs.
Niekada nesu konfiskavęs jokio siuntinio, bet niekada nesiunčiau tarptautiniu mastu, todėl gali būti, kad tai nėra visiškai aktualu. Taip sėkmingai siunčiau grybus, žolę ir meskaliną.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Šaunus. Ačiū už jūsų indėlį. Ar į pakuotę dedate dar ką nors, išskyrus dvigubai sandarų vakuuminį maišelį, kad ją sumaišytumėte?
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ne, bet prie to turėčiau daugiau padirbėti. Be to, esu girdėjęs apie kai kuriuos kokaino slėpimo būdus, pavyzdžiui, adsorbuotą ant medžio anglies arba sumaišytą su tiocianatu
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Taip medžio anglis buvo naudojama Eskobaro amžiais jų konkuruojančio kartelio.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Perskaitykite temą, kurią komentuojate, jei kas nors sako, kad kokaino slėpimo metodas yra tiocianatas, yra normalu paklausti, kaip tai daroma, ne visi žino, kas yra tiocianatas.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Na, anksčiau taip nesuformulavote. Beveik atrodė, kad komentavote ne toje temoje. Jei būtumėte pasakęs kažką panašaus į "Mačiau žmones, naudojančius tiocianatą. Kodėl? Kaip jis padeda?", tai būtų buvę prasminga, bet jūsų išsireiškimas visiškai neužsimena apie laivybos ryšį
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ką manote apie medžiagų pakavimą naudojant namų 3d spausdintuvą?

Siunčiant medžiagas, svarbu imituoti teisingą legendą, kuri nurodyta dokumentuose (važtaraštyje).

Jei įmanoma, geriau naudoti automatinį pristatymą, nes siuntinys praeina kontrolinius skenerius ore.

Būtina apsimesti naudojant suklastotus asmens ir kontaktinius duomenis.

Kartais paslėpdavau medžiagas elektronikoje.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tiesą sakant, aš irgi apie tai svarsčiau. Daugelyje šalių yra elektronikai skirtų šiukšliadėžių, kurias apiplėšę galite gauti įvairios sugedusios elektronikos, įskaitant spausdintines plokštes ir pan. Jų tankis visame paviršiuje labai skiriasi, o būtent tai ir tikrina rentgeno spindulių skeneriai. Tai iš tiesų atrodo kaip geriausias būdas paslėpti medžiagas, jei jas kažkaip tolygiai paskirstysite, tarkime, atsitiktinės spausdintinės plokštės paviršiuje. Gražu.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jei siunčiami brangūs ir dideli kiekiai, jis turi atitikti istoriją. Tai negali būti pigus vilioklis, jei siuntimas kainuoja 2000usd ar kt. Jis turi atitikti istoriją. Jei vilioklis atrodo brangus ir gerai padarytas, juo galima patikėti, kad žmonės perka ir moka tūkstantį ar daugiau už jo siuntimą. Kad uždirbtumėte pinigų, turite būti kūrybingi.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Iš Kinijos gavau kodeino pavyzdį, o kai jis atkeliavo, gavau vaisių pyragą. Tai mane išblaškė ir pradėjau galvoti, kad jis tarsi įmirkęs į pyragą ar kažką panašaus, kol galiausiai supratau, kad jis turi netikrą centrą. Tada galėjau rasti šoną, kurį atidarė, ir tikrai viduje buvo liesas maišelis. Ir tai pavyko padaryti per Kinijos ir JAV muitines. Tai buvo velniškai šmaikštu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Įdomu, ar tai buvo užsakyta per "Alibaba"?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Iš tikrųjų tai buvo pardavėjas iš čia, jis pateikė pranešimą pavyzdžių forume su keliais skirtingais siūlomais vaistais. Aš su juo susisiekiau pirmas ir gavau chemijos, kurios norėjau, o jis ją išsiuntė per porą dienų ir ji pasiekė mane JAV, manau, per šiek tiek daugiau nei 2 savaites. Buvau psichologiškai nusiteikęs parašyti jam apžvalgą ir padaryti tikrą verslą su juo, bet jis dingo. Aš negaliu rasti jo ar jo pranešimų niekur ir aš net paklausiau modo ir jis sakė, kad nieko apie tai nežino. Tai beprotiška.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Prakeiktas žmogus o_O

man buvo tas pats su vaikinu iš Ispanijos, atsiuntė man 10 buteliukų kodeino už nuostabią kainą ir po pirmojo sėkmingo užsakymo daugiau nebepasirodė, tai skaudu :D :D
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Velnias, tai šiurkštu, visada skaudu taip prarasti kištuką
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Populiarių medžiagų siuntimas yra košmaras. Jei šunys gali užuosti kvapą, jūsų darbas tampa kur kas sunkesnis. Piktžolės, kokainas, xtc, metamfetaminas ir t. t. Reikalauja vakuuminio sandarinimo ir net tada tai nėra garantija. Su šiomis medžiagomis iš esmės žaidžiate žaidimą, ar jos bus sugautos, ar ne. Jei esate tikrai geras, gal 5 proc. jūsų pakuočių bus konfiskuotos. Beveik neįmanoma, kad nebūtų konfiskuotas nė vienas. Žmonės to nesupranta, nes tai labiau priklauso nuo to, kaip siuntinys buvo išsiųstas, o ne nuo ko nors kito. Jei siuntoje yra kokių nors raudonų požymių, tikėtina, kad ji bus apieškota. Nėra atgalinio adreso, dviprasmiškas aprašymas, etiketė sukurta internetu, maža deklaruojama vertė ir t. t.
Tai, ką šiuo metu siunčiu, yra gana paprasta. Priklausomai nuo šalies, kartais man visai nereikia to slėpti, nes tai teisėta. Jie negali konfiskuoti daiktų, kurie nėra draudžiami. Tačiau paprastai jį slepiu prekės viduje. Ką nors mažo, ką galima ištuštinti, kad tilptų pora gramų miltelių. Taip pat nenorite, kad daiktas būtų lengvai atidaromas. Norint pasiekti turinį, daiktą reikia sunaikinti. Jei jis gerai supakuotas, rentgeno spinduliuote jis taip pat neatrodo įtartinas. Aš naudoju vatos gumulėlius, kad jį supakuočiau tikrai sandariai, kad neliktų tuščios vietos. Daiktas taip pat neturėtų būti pernelyg sunkus ar lengvas, palyginti su tuo, koks jis yra, todėl į vieną daiktą galima įdėti tik tiek, kiek reikia, arba jį reikia tikrai užpildyti vata ar kuo nors kitu, kad svoris padidėtų. VISKĄ NUVALYKITE!!! Užuot atplėšę daiktą, jei jiems jis pasirodys įtartinas, jie nuvalys jo išorę ir patikrins, ar nėra likučių. Tikimės, kad tai padės
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Bandymai iš išorės. Įdomi pastaba...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Atsiprašau ne, aš tiesiog turiu omenyje elementą, kuriame yra produktas. Pavyzdžiui, jei paslėpčiau kokainą pliušiniame meškiuke, jie greičiausiai nesunaikins meškiuko, o pažiūrės, ar pakuotės viduje arba ant meškiuko yra nedidelis kiekis. Jei rezultatas bus teigiamas, jie jus sučiups. Turėjau tai paaiškinti aiškiau, suprantu, iš kur kyla painiava. Ne, jie neima tepinėlių iš išorės.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Taip, aš supratau. Man nuoširdžiai pasirodė įdomus jūsų komentaras. Jokios ironijos
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Žaidimas tampa sudėtingesnis, kai pereinama prie šimto gramų siuntimo.
Bet taip.
Pirmoji raudona vėliavėlė yra kilmės šalis. Jei gyvenate narkotikų valstybėje, turėsite problemų dėl siuntimo į kitus žemynus, pavyzdžiui, JAV.
Mačiau, kad kai kurie mažieji G siūlo iš europos siuntimą į usa arba australiją greituoju būdu. Niekada tikrai neveikė, lėtas ir pastovus yra geriausias variantas, ir žinau daug protingų pardavėjų, kurie tik į šias šalis siūlo tik paprastojo pašto variantą. Jums tereikia, kad būtų konfiskuotas vienas siuntinys, kad būtų pradėta kurti byla ir tyrimas. Būkite saugūs G ir paskutiniai.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jei siunčiate didelius kiekius, visa tai yra skaičių žaidimas. Būtina suklastoti adresus. Gavėjas turėtų naudoti pašto dėžutę su suklastotu vardu. Siųskite greituoju paštu. Tikslas - tiesiog aplenkti sistemą. Sekite siuntos sekimo numerį. Tikrindami sekimo numerį naudokite VPN!!! Jei siuntinys bent kiek vėluoja, pamirškite apie jį. Ji dingo. Jei nėra jokių vėlavimų ir jis pristatomas laiku, tikimybė, kad viskas gerai. Tai nėra žaidimas, kurį galite žaisti amžinai. Užsidirbkite pinigų ir išeikite, kol prieš jus nesukurta tikrai rimta byla. NEAPSIKRAUKITE! Niekada negalvokite, kad jei kartą viskas veikė be problemų, tai veiks ir vėl.
 
Top