Question laisvo kokso presavimas atgal į perlą

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ei, vaikinai,

Importuoju birų gryną kokainą ir man įdomu, kaip galėčiau jį paspausti atgal ir vėl padaryti perlamutrinį?

Ačiū!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Jūs turite išvalyti produktą.
Geriausias būdas - vėl pagaminti bazę, o po to HCl perkristalizuoti virš heksano ir etilo acetato 3:2, prarasite apie 5 %.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Tolygiai išpurkškite acetonu
Paspauskite hidrolitiniu presu
Džiovinkite mikrobangų krosnelėje atsargiai, kad nesudegintumėte
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Niekada nesu girdėjęs, kad kas nors spaustų bazinio kokaino plytą, išskyrus Peru Bolivijoje ir pan. Tose vietovėse parduodama neapdorota kokaino pasta, kurią žmonės rūko.
Taip pat niekada negirdėjau, kad kas nors siūlytų acetoną. Kokainas netirpsta acetone, todėl esu skeptiškas, kad jis labai gerai suliptų. Netikėkite mano žodžiais, bet mano atveju aš naudočiau vandenį, bet tik nedidelį kiekį, kad būtų standi pasta, ir tada paspausčiau. Būčiau pasiruošęs sugauti bet kokį galintį ištekėti vandenį
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Šis originalus pranešimas

laisvo kokso presavimas atgal į perlą


Klausimas

Ei, vaikinai, importavau birų gryną kokainą ir man įdomu, kaip galėčiau jį paspausti atgal ir vėl padaryti perlamutrinį? Ačiū!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Jis gauna kokso, kuris buvo paverstas milteliais, ir bando jį vėl paversti originaliu
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nenaudokite vandens, kaip siūloma namuose lol.

Purkškite acetonu. Ne per stipriai suspauskite, nes kitaip bus sunku sulaužyti. Palikite jį presuoti 24 val.

Išimkite jį ir išdžiovinkite arba ore, arba ant mažo karščio + ventiliatorius, ir po 24-48 valandų jis atrodys kaip naujas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Štai kad ir apie vandenį. Kokainas jame disocijuoja. Kadangi čia yra vaikų, kurie nieko neišmano, tai reiškia, kad jis skyla į kokainą 1+ ir cl-. Kokainas 1+ yra beveik bazinis kokainas, bet jis toks nėra. Tai bazinis kokainas su papildomu vandeniliu. Vandenilio dujos 1 protonas ir vienas elektronas. Pažiūrėkite, kad jis turi krūvį. Štai ką reiškia +:, o 1 reiškia, kad jis turi papildomą elektroną. Štai jūsų pirmoji chemijos pamoka. Elektronai skrieja aplink branduolius kaip monas aplink žemę. Kaip mėnulio gravitacija traukia vandenynus ir sukelia potvynius ir atoslūgius. 1 elektrono inercija traukia atomo branduolį, todėl jis tampa nestabilus. Tačiau, sveiki. Jei būtų 2 mėnuliai arba 2 elektronai, jie trauktų priešingomis kryptimis ir tada potvyniai, atoslūgiai, žemė ir atomai būtų subalansuoti. Or.... stabilus. Taigi nestabilūs atomai tikrai norėtų pasiimti elektroną ir tapti stabilūs. Štai kas yra chemija. Taigi. Sumaišykite tą šūdą su acetonu. Jis netirpsta (na, labai nedaug, 1 g/100 ml) ir jį išgarinkite. Kas atsitiko? Ne šūdas, milteliai išdžiūvo. Sumaišykite jį su vandeniu. Kas atsitiko? Kokainas ištirpo ir kaip vanduo išgaravo. Anijonai sugriebė katijonų elektronus. Chemijoje tai vadinama joniniu ryšiu. Eikite ir džiovinkite savo miltelius, o aš, ketindamas vėl sujungti savo kokainą. Jūs, kurva, nededate gramo į galoną, jūs dedate gramą į mililitrą, nes toks yra kokaino HCL tirpumas vandenyje. BET jūs nenaudojate tiek vandens, nes neturite gryno kokaino. Manote, kad jis sudaro 70 %, galbūt pabandykite 0,7 ml/g.
Tavo eilė. Man negaila 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Čia yra tirpalas, kurį purškiate lamoniaką per daug jo nesudrėkindami, paspaudžiate ir paliekate saulėje. Išbandyta ir patvirtinta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Salia amoniako? Amonio chloridas? [Kokainas]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=neįmanoma reakcija. Tiesiog vanduo čia atliko kitą funkciją, išskyrus tai, kad į kokainą pridėjote truputį nuodų
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Pabandykite naudoti vandenį su lašeliu benzino jame,plastikiniame kibirėlyje išdžiovinti owen at50-60C išbandyta ir žmonės aktualy love gasoline cocaine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tikriausiai taip ir buvo. Norite iš tiesų pamatyti, kaip idiotai šokinėja iš džiaugsmo? Nupjaukite tą šūdą su kokiu nors metamfetaminu. Kiekvieną kartą, kai kas nors čia man pasako, kad turi puikaus kokaino, jame būna metamfetamino. Sakyčiau, norėdamas, kad jie išprotėtų, įdėkite levamizolio, jis metabolizuojasi į amfetaminą ir aminoreksą kaip tik tuo metu, kai kokainas išnyksta, bet jis žmones fiziškai suėda.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Arba nori, kad jie taptų tokie priklausomi Įdėkite į jį 2-3% heroin.hcl blogo šūdą
 
Top