Ankštys, šiaudeliai ar sėklos, kur yra aukso puodas?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki visi! Tiesiog noriu pasakyti, kokia nuostabi man atrodo ši vieta. Nesu pakankamai kietas, kad būčiau chemikas (nebent maisto gaminimas skaičiuojamas, nes taip užsidirbu duoną), bet lankausi vaistų chemijos forumuose ir reddituose tikėdamasis pasisemti šiek tiek gebėjimų, kuriuos kai kurie iš jūsų turi atlikti magiją, kurią vadinate mokslu 😂. Neturiu kantrybės sėdėti ir mokytis dalykų, kurių man reikia, kad galėčiau sintetinti ką nors, kas bent kiek pranoksta pradedančiųjų lygį, bet vis tiek lankau, skaitau, bandau suprasti ir stebiuosi. Aš tikrai džiaugiuosi, kad ši svetainė egzistuoja ir kad ją radau, nes vien dėl to, kad tokių ppl kaip aš, žinojau, kad internete turi būti daugiau tokių vietų kaip ši.

Mano klausimas: Praėjusį pavasarį surinkau popierinį pirkinių maišelį, pilną aguonų ankščių, šiaudų ir sėklų ankštyse. Prieš skindama neleidau joms išdžiūti, o išdžiovinau vėliau ir planuoju pasigaminti arbatos, nes viskas, ką skaičiau apie dribsnių opijų, skamba nuviliančiai. Grybų entuziastų bendruomenėje "Myctopia" radau medžiagos apie galimą rafinuotų rudų miltelių, kurie, kaip manoma, yra morfino sulfatas, gamybos būdą, ir jei kam nors įdomu, surasiu ir paskelbsiu jų ataskaitą. Bet kokiu atveju, kai surinkau savo ankštis, daugelyje jų buvo sėklų, todėl mano ankščių ir šiaudų maišas taip pat pilnas sėklų. Kai kurias pasiliksiu ir vėl pasėsiu, bet man pasidarė įdomu, ar alkaloidų geriau gauti iš ankščių ir šiaudų, ar iš sėklų. Esu beveik įsitikinęs, kad skaičiau, jog aguonų sėklų arbata yra farmakologiškai aktyvi tik todėl, kad augalinė medžiaga iš ankščių padengia sėklų išorę ir iš tikrųjų daro stebuklą - pačios sėklos yra neaktyvios. Norėčiau, kad viskas, kas naudinga, būtų naudinga, todėl greičiausiai panaudosiu viską, bet ar ankštys ir šiaudeliai iš esmės yra visa enchilada? Ačiū!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Nevalytos sėklos ir liekanos iš ankšties vidaus bus patys stipriausi jūsų alkaloidai, po jų seks pos. tačiau nenuvertinkite stiebų!

Man labiau patinka atskirai nulaužti ankštis, tada šiaudelius ir ankštis įmesti į maisto smulkintuvą. Tuo metu į puodą su karštu vandeniu ir 10 % citrinos sulčių įmesčiau apie 15-20 (priklausomai nuo dydžio). Neišmestas sėklas (pastebėjau, kad jos yra visiškai bjaurios, jei jas sumaišysite) įmeskite paskutines.

Stenkitės, kad arbata 15-20 min. būtų tik ant virimo ribos, tada išjunkite degiklį ir leiskite atvėsti.

Iš 15-20 ankščių arbatos būtų galima paruošti visai šeimai, tačiau būkite atsargūs, ypač jei esate naivūs, nes tai yra lengvai 4 vidutinės dozės.

Susiraskite jums tinkantį trauktinę. Aš pastebėjau, kad man tinka dietinė kola. Niekada negirdėjau, kad kas nors pavadintų skonį maloniu.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Kai aguonos turi gražią ankštį, tiesiog nupjaukite jos kotelį ir ankštį ir įmeskite į trintuvą su karštu vandeniu ir nedideliu kiekiu acto arba citrinos rūgšties, kuri man atrodo geriausia
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Viską sumaišau, tada paruošiu "arbatą", virdamas ją šiek tiek rūgščiame vandenyje, tada filtruoju kietąsias medžiagas per audinio gabalėlį, kad galėčiau išspausti visas gėrybes. Tada išgarinu visą vandenį ir lieka rudi kristaliniai dribsniai. Man sakė, kad 3 gramai yra dozė lol! Aš turėjau pusantro gramo ir buvau prispaustas kietai, ir niežėjo. Rimtas stiprumas gali labai skirtis. Aš esu buvęs heroino vartotojas, ir mano aguonos kasmet mane įkišdavo į užpakalį. Rūkiau dribsnius su nenuspėjamais rezultatais, todėl praėjusiais metais tiesiog įsidėjau jų į dangtelius po pusę gramo į dangtelį, nes, Dieve mano, gerti aguonų arbatą yra košmaro sultys.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Aš maišau popiežius be sėklų.
U palieku juos per naktį šaltame vandenyje
Tada į puodą įpilu šiek tiek acto ir verdu 1-2 val.

Tada puode sutraukiu visas ankštis ir mažinu skysčio kiekį, kol gaunu į opiumą panašią medžiagą
galite tai pakartoti keletą kartų (3-4) ir gausite daugiau opijaus
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Turiu puikią knygą, kurioje labai išsamiai paaiškinta tai, ką bandote padaryti, ir rekomenduoju šią knygą visiems, kurie nori sužinoti apie bet ką, kas susiję su opijaus aguonomis. Knyga vadinasi Jim Hogshire "Opiumas masėms" (Opium for the Masses). ją galite rasti "Amazon". Mano nuomone, knygą "Opiumas masėms" būtina perskaityti. Ji labai informatyvi ir lengvai skaitoma. Sėkmės!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Labai paprasta morfino ekstrakcija naudojant labai pigias be recepto parduodamas chemines medžiagas: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
Sėklos turėtų būti išmetamos arba išsaugomos sodinimui, Stiebai turi nedidelį kiekį alkaloidų, tačiau kitokiomis proporcijomis nei ankštys ir yra mažiau pageidaujami,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Hogshireso knyga ją įtraukė į žemėlapį, tačiau "kompot" (sp) yra ta vieta, nuo kurios ji prasidėjo. Farmacijos įmonės iš esmės naudoja tą patį procesą. Jei ankštys subrendusios ir sausos, sėklos yra inertiškos. Alkaloidai yra ankštyse. Stiprumas gali skirtis, ir būkite įtarūs dėl ankščių, kurių istorijos nežinote. Daug tebaino (paramorfino) turinčios ankštys yra nuo tada, kai SKF nukleorizavo keletą sėklų, norėdama patikrinti, ką gali rasti, ir genetikos poveikis buvo mažas morfino kiekis, didelis tebaino kiekis aguonose. Naujoji Zelandija jas augina didžiajai farmacijai, kad iš jų būtų gaminamas oksikodonas, hidromorfonas, narkotikas ir t. t. Tačiau be laboratorijos jos gana nenaudingos. DEA ir jos bendražygiai mielai juo praskiestų aguonas, kad jos taptų ne tokios patrauklios, tik tiek. Jei turite gerų ankščių, nupjaukite mazgą nuo pagrindo ir supilkite sėklas į užspaudžiamąjį maišelį. Sulaužykite ankštis ir sudėkite į kavos malūnėlį. Paprastai užtenka 2 ar 3 pilnų malūnėlių. Suberkite į puodelį, ant sumaltų ankščių užpilkite ~ puodelį karšto vandens, išmaišykite ir palikite nusistovėti. Pirmą kartą ištraukę gausite 95 proc. Perkoškite per tinklinį puodelį. išspauskite iš jo kuo daugiau vandens ir mėgaukitės. Pramoniniu mastu į skystį galite įpilti kalkių ir didžioji dalis alkaloidų sutrupės. Nupilkite skystą kalcio morfinatą ir įpilkite amonio chlorido. Neapdorotas laisvasis morfinas nusėda, bet tai daugiau darbo, nei atrodo.
 
Top