Question P2P į amfetamino sulfatą per Leuckaerto Valacho reakciją! Ar kas nors gali man padėti?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Sveiki visi,

radau stabilų P2P šaltinį iš Kinijos, kurio kaina tik 350 USD/L, ir tai tikrai skaidrus bespalvis aliejus be oranžinės, geltonos spalvos ar priemaišų požymių, o jo kvapas šiek tiek primena gėlių ir obuolių, kaip turėtų kvepėti P2P!
Dabar noriu susintetinti amfetamino sulfatą pagal Leuckaert - Wallach reakciją, suprantu, kad tai 2 žingsnių reakcija, kaip matote pridėtame paveikslėlyje, esu iš Nyderlandų, todėl noriu ją atlikti taip, kaip parodyta paveikslėlyje, "olandišku būdu" su H2O, ar kas nors gali man parašyti išsamią sintezę su viskuo, ko man reikia, nes aš nesu chemikas!
Noriu pradėti nuo 100 ML P2P....
Ačiū visiems, kurie prisideda!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
jei esate iš nyderlandų, eikite į www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ nusipirkite natrio borohidrido ir redukuokite juo. taip pat galite naudoti p2p su borohidridu. amfetamino skyriuje yra instrukcija, kaip redukuoti p2p su natrio cianoborohidridu, kuris yra dar silpnesnis nei borohidridas. ir jei turite blogą rezultatą, galite lengvai susintetinti natrio cianoborohidridą su natrio borohidridu. ir nenaudokite leuckarto metodo, jis visada užima daugiau laiko, o išeiga yra prasta. 30 % yra normalu, net blogas borohidridas turėtų būti geresnis, o jūs esate nL. todėl lengvai prieinamas borohidridas, nešvaistykite savo laiko.
 
Top