Question P2NP sintezė

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Bandžiau sintetinti P2NP naudodamas benzaldehidą ir nitroetaną, su cikloheksilamino katalizatoriumi. Refliuksavau 6 valandas ir nieko negavau. Tik į geltoną aliejų panašią medžiagą, kuri užsidegus dega. Ar kas nors gali man padėti?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Kokią temperatūrą naudojote?
Ar pridėjote tirpiklio?

GEPUpMmWo9
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nurodyme buvo nurodyta, kad relfuziją reikia atlikti 60 °C temperatūroje, tačiau mūsų sistema negalėjo su tuo susidoroti, todėl temperatūra buvo apie 80 °C . O laikui bėgant ji pasiekė 120 °C. Naudojome kaitinimo mantiją, joje nėra nustatymų temperatūrai kontroliuoti.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Į reakcijos masę reikia įpilti izopropilo alkoholio ir pašildyti ją iki 50 laipsnių Celsijaus, tada įdėti į šaldiklį, kol pasirodys kristalai.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame už atsakymą. Ar reakcija veikia esant 50 °C temperatūrai? Ar turėčiau ją refliuksuoti 6 valandas 50 °C temperatūroje?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Galite naudoti alyvos arba vandens vonią, kurioje temperatūra yra pastovi - 60/80
3 valandas, tada pašalinkite šilumą ir palaukite, kol atvės. Pageidautina į IPA įpilti dvigubai daugiau benzaldehido masės
Įdėkite į šaldiklį, kad susikristalizuotų
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Parodykite man savo reakcijos masės paveikslėlį.
Kartais kyla sunkumų dėl kristalizacijos. Norint pradėti procesą, reikia atšaldyti šaldiklyje, o tada pridėti P2NP grūdelį kaip kristalizacijos sužadintoją.
Kartais padeda tirpalo perpylimas iš stiklinės į stiklinę oksidacijai.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame už atsakymą. P2NP sintetinu pirmą kartą. Negalėjau padaryti nuotraukos. Be to, mano temperatūra nebuvo tinkama, mano sistema negalėjo išlaikyti 60 °C pastovios temperatūros. Temperatūra buvo 80 °C ir kilo iki 120 °C. Ji buvo pastovi 120 °C ir niekada nekilo aukščiau. Ar galite pasiūlyti geresnį sintezės būdą. Noriu bandyti, kol gausiu tinkamą produktą.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Atidžiai peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašus apie P2NP sintezę
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/1-phenyl-2-nitropropene-synthesis.69/
 
Top