SAUGUS UŽSAKYMAS

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Tamsiajame internete turime tiek daug galimybių, kur ką nors nusipirkti. Tačiau kyla klausimas, kiek turime pristatymo galimybių.
Žinoma, galite naudoti savo namų adresą (apie ką nemėgstu galvoti) ir kai kuriuos atsiėmimo punktus. Kas kita?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Negyvi lašai, jei tik įmanoma, stenkitės pirkti tik negyvus lašus. Priešingu atveju atsiras tokių asilų, kaip inkognito rinka, kurie pradės jus šantažuoti.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ačiū už greitą atsakymą:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Tačiau negyvi lašai neveikia niekur... Taigi, jei noriu Dead drops Čekijoje, tai gali priklausyti nuo pardavėjo, tiesa?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Nežinau, ar "Dead Drop Tutorial" tai apima, bet reikia ieškoti apartamentų, kuriuose niekas negyvena. Pavyzdžiui, rbnb, apartamentų nuoma / pardavimas ir pan.
Jei u reikia daugiau informacijos, tiesiog klauskite.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
įdomu. pagalvosiu apie tai. Aš to neatmetu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
PGP taip pat turėtų būti jūsų draugas, jei negalite išvengti siuntimo adresu. Niekada nepasitikėkite rinkose įdiegtu šifravimu. Patys užšifruokite neskelbtiną informaciją naudodami savo programą
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... papasakokite plačiau, ką turite omenyje kalbėdami apie "PGP". Kokias kitas galimybes galima aptarti. Keletą kartų paštu siunčiau vaistus į namus, nes nežinojau, ką dar daryti. Neseniai narkotikus siunčiau paštu į draugo namus. Mano gyvenamojoje vietovėje, kiek žinau, nėra jokių negyvų lašelių. Ką tik skaičiau apie tai, kad kažkas siuntė į negyvenamą namą, bet tada siuntinys nebuvo pristatytas ir iš esmės dingo. Taigi tam tikra rizika yra. Aš neprieštarauju rizikai, žinoma, turiu omenyje, kad yra daugybė pašto siuntų. Man tik įdomu, ar nepastebiu akivaizdaus sprendimo. Pavyzdžiui, OpSec VPN yra paprasta, tiesiog tai padarykite. "Tor" yra paprasta, tiesiog tai padarykite. BTC yra lengva, tiesiog tai padarykite. Anoniminis neregistruotas el. paštas yra paprasta, tiesiog tai padarykite. Monero yra šiek tiek sunkiau, bet verta, tiesiog tai padarykite. Visa tai pereinu, o tada siunčiu paštu į draugo namus ir esu per vieną laipsnį nuo sulaikymo. Tai pagrindinė silpnoji mano plano vieta. Kokių idėjų turime?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi PGP apsaugo jus nuo to, kad trečiosios šalys nematytų jūsų informacijos. PGP reiškia gana gerą privatumą. Iš esmės jūs ir kitas asmuo apsikeičiate raktais, kad galėtumėte iššifruoti pranešimus vienas kitam ir niekas kitas negalėtų iššifruoti jūsų pranešimo be jūsų rakto. Kelopatra ir GnuPG yra geros programos. Paskaitykite apie tai ir grįžkite su klausimais arba jei jums reikia praktikos.

Aš turėjau paketus eiti į draugus, taip pat. Tol, kol jie žino, kad kažką gaunate, ir nėra iš tų, kurie vagia jūsų narkotikus, tai veiks.

aš nežinau geresnio būdo nei siuntimas į namus arba draugui. Galbūt, jei turite įmonę, kuriai galėtumėte siųsti? Tačiau nerekomenduoju pašto dėžutės, nes ji nėra jūsų nuosavybėje, taip pat vyriausybės pastate
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi PGP apsaugo jus nuo to, kad trečiosios šalys nematytų jūsų informacijos. PGP reiškia gana gerą privatumą. Iš esmės jūs ir kitas asmuo apsikeičiate raktais, kad galėtumėte iššifruoti pranešimus vienas kitam ir niekas kitas negalėtų iššifruoti jūsų pranešimo be jūsų rakto. Kelopatra ir GnuPG yra geros programos. Paskaitykite apie tai ir grįžkite su klausimais arba jei jums reikia praktikos.
 
Top