Question reikia pagalbos su byla 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, neseniai užsisakiau Bmk glicidato aliejų, cas 20320-59-6. norėdamas atleisti už pristatymo vėlavimą, pardavėjas taip pat atsiuntė man miltelius 20320-59-6 bei visus perdirbimo etapus, kurie, mano manymu, nėra tinkami. kaip manote, koks, jūsų nuomone, yra geriausias būdas gauti A aliejų ir tada gauti amfetamino sulfatą. Man reikia, kad kas nors mane vestų žingsnis po žingsnio. ačiū.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
taip, bet kaip...
Prašau, ar būtų galima gauti iš jūsų pagalbą arba išsamų paaiškinimą.

Dėkoju
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jau nusiunčiau jums temas su aiškiais paaiškinimais. Ko jums dar reikia?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ši bendruomenė, mano nuomone, aktyviai veikia jau ilgą laiką, todėl dauguma dažniausiai užduodamų klausimų apie gamybos etapus jau yra pateikti ir į juos atsakyta. Jei jums reikia daugiau pagalbos, nes ko nors nesuprantate iš pateiktos temos, turėtumėte jos paprašyti temos komentaruose, bet pirmiausia įsitikinkite, kad juos patikrinote, nes galbūt atsakymas yra atsakymuose.

Aš negerbiu šio konkretaus veiksmo, forumas būtų sugriuvęs su tais pačiais klausimais, kaip ir daugelis Dread temų, o tai apsunkina rasti tikslią ir patikimą informaciją.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Aš taip pat esu naujas narys, bet kaip ir jūs, taip ir aš sulaukiau mūsų draugo G. Pattono dėmesio skambučio, nes atsakiau į temą apie sandorių sudarymą.

Jis yra ilgametis narys, bendruomenės pripažintas kaip ekspertas, ir vos per 2 dienas nuo tada, kai užsiregistravau, jis padėjo man išspręsti daugybę abejonių ir suklastotos informacijos, su kuria daugelį metų turėjau reikalų su vietiniais prekiautojais ir pirkėjais.
Todėl prašau nesijausti blogai, jei jis ar bet kuris kitas narys primena jums apie geresnę forumo praktiką, nes jie tikrai padeda ir rūpinasi vieni kitais kaip nariais.
Manau, kad pamatysite, jog tai labai artima ir draugiška bendruomenė, siekianti tobulėti abipusiškai remdamasi.
 
Top