Question metkatinono sintezė iš propiofenono

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Sveiki, kolegos mokslininkai,

Galvoju pradėti šį projektą, bet prieš pradėdamas jį dokumentuoti turiu pasirinkti būdą, kuriuo halogeninsiu ketoną.
Galimybės, kurias galiu pasirinkti:


1. I/CuO - bet kadangi jodobromopropiofenonas yra skystis, man gali būti sunku išgauti ir (arba) išgryninti ketoną, dėl to produktas gali būti blogos spalvos, todėl galvoju, kad jei filtruosiu Cu nuosėdas ir reaguosiu su natrio tiosulfatu, ar tai pašalins stiprią jodo spalvą ir nepažeis mano brangaus jodo atomo.

2. N-bromosukcinimidas/pTSA GAA arba N-bromosukcinimidas/Amonio acetatas EtOAc, antruoju atveju galiu gauti savo bromopropiofenoną, paruoštą etilacetate Sn2 reakcijai.

3, Br2 DCM - paprasčiausias, bet toksiškiausias būdas, o aš neturiu po ranka bromo, nesiruošiu jo gaminti, bet vis tiek reikia duoti pinigų, bet turiu patirties tik su DCM Sn2 reakcijoje ir tiksliai nežinau, kaip gerai jie reaguoja, pavyzdžiui, su EtOAc kaip tirpikliu.

Pažiūrėkime, kokia yra jūsų nuomonė apie halogeninimą, kurį būdą renkatės, kodėl ir kurį naudojate, jei jūsų haloketonas yra skystas.
Ačiū iš anksto :))
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
pažiūrėkite į rodį patikrinkite, kas ten stovi tolesni dokumentai kiti metodai, kurių niekada nemačiau
 
Top