Question Mefedronas prieš kokainą, rinkos išmintis?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Taigi JAV galiu drąsiai teigti, kad dauguma nėra girdėję, jau nekalbant apie mefedrono bandymą. Vis dėlto atrodo, kad tai potencialus kokaino konkurentas.

Mano klausimai: kaip įveikti žmonių nežinomybės baimę, blogą "dizainerių narkotikų" vardą JAV ir sukurti potencialią mefedrono rinką JAV?

Atrodo, kad jis jau subrendęs. Jokie narkotikų šunys netikrina mefedrono. Kol kas nėra policijos turimų rankinių fizinių testų (tų, kuriuos nešiojasi su savimi). Turite šiek tiek laiko, jei tai turi prasmę, kol didelės akys pradės ieškoti.

Vienintelis būdas, kurį galiu sugalvoti, yra pasiūlyti gerą produktą ir išsiuntinėti žmonėms tonas mėginių, pavyzdžiui, šimtus, kad žmonės galėtų jį išbandyti ir pajusti skonį. Be to, atsižvelgiant į pragyvenimo kainas, jei jis bus įperkamas, žmonės bus daug labiau linkę juo mėgautis.

Kaip manote?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jums nereikia siūlyti tiek daug Pavyzdžių vietos gatvės turguje. Jūsų klientai pažįsta vieni kitus. Jei vienas pasako tai kitam, to užtenka. jei manote, kad jūsų daiktai gelbsti, duokite savo draugams išbandyti. Jie pasikalbės tarpusavyje ir vieną dieną pas jus ateis labai daug naujų klientų.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
4-MMC nėra tas pats, kas kokainas.
Įkvėptas jis pasižymi stimuliuojamuoju poveikiu su labai didele pakartotinės dozės prievarta, tačiau labai sklandžiai.
Vartojant per burną, jis pasižymi daug stipresniu empatogeniniu komponentu ir mažesne pakartotinės dozės prievarta.

Yra tyrimų, rodančių, kad maišant 4-MMC su amfetaminu, metamfetaminu ir MDMA gerokai padidėja jų visų neurotoksiškumas.

4-MMC turėtų būti pozicionuojamas kaip atskiras, švelnus pakaitalas, o ne AUGMENTAS, skirtas trumpalaikiam vartojimui (savaitės vakarais?) ir kaip mažai įpareigojantis MDMA pakaitalas.

Vis dar neaišku, ar šios medžiagos yra pavojingos, todėl masinis pardavimų padidėjimas jūsų vietovėje gali padėti gauti grįžtamąjį ryšį šiuo klausimu.

Kaip sako @xile, išdalykite keletą pavyzdžių, tie žmonės paskleis informaciją.
Tai smagus, mažai įsipareigojimų reikalaujantis produktas, kuris švariai telpa į tą pačią erdvę kaip koksas ir kainuoja tik dalį kainos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Labai galvoju, kur jų gausiu. Niekas jo neturi, o prekursorių sunku gauti. Kokaino grynumas yra neįtikėtinai nepatikimas ten, kur esu. 100 USD/g yra vagystė už padorų kokainą, o kai žmonės man pasako pigesnę kainą, aš tiesiog praeinu, nes žinau, kad tai šiukšlės, nežiūrėdamas.
Atėjo laikas kokaino pakaitalui. Ypač tokio, kurį galima rūkyti ir kuris sukelia neįtikėtiną euforiją. Sėdžiu čia ir vienu metu iš šio metamfetamino parūkau 5-10 "hotbox" stiliaus ripsų, o euforijos atžvilgiu jis neprilygsta 1 kreko smūgiui.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
daug panašesnis tikrasis kokainas gali būti 4fluorokokainas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Taip ir remiantis mano tyrimais, kai kurie elementarūs cinko elementai galėtų ir šiek tiek karščio galėtų jį dehalogenuoti. Labai tikėtina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Taip, tuos grignardus lengviau įsigyti nei pagaminti 🤷jei pataikysite į arekoliną (pirminis alk. Betelio riešutuose ), jis taps "kokaino analogu", atspėkite, kokiu! Galbūt galvojate: "šūdas, žmogau, įvardykite kokaino analogus iš mano galvos? Uh WIN 35... UH, GRW🤔.. TROPARILAS! 4-FLOURO-KOKAINAS...".
Tai paxill🤷, bet ar žinojote, kad jie (chemikai ect.) savo 5ht reabsorbcijos slopinimo matavimus grindžia tiesioginiu palyginimu su peroksotinu (paxill), tai yra standartas, su kuriuo lyginami CNS vaistai
 
Top