Mcat sintezės klausimai Nr. 2

MasoN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dar kartą sveiki ekspertai, draugai ir visi chemikai
Paskelbiau grasinimą apie savo problemą dėl išeigos, kuri buvo ne didesnė nei mano piršto galiuko dydžio, ir keletas malonių vaikinų davė man keletą patarimų ir patarimų, ir aš į juos atsižvelgiau.
Taigi šis jaunas chemikas pakartojo sintezę su savo sulaužyta ranka :) ir pateko į tą pačią problemą, bet džiaugėsi, kad pasidalijo daugiau informacijos jums, draugai, tikiuosi, kad išspręsite mįslę:)
.
.
Mano skalė buvo

-25 g propiofenono

8nEA6CWws2

-50 ml praskiesto Hbr (kurį pagaminau iš 20 g KBr maždaug 70-80 ml distiliuoto vandens, įlašinusi 15 ml H2SO4, užšaldžiau tirpalą, kad pasiskirstytų šalutiniai produktai, tada pašildžiau, kad išgaruotų, tada gavau distiliuotą tirpalą su Hbr).
-15ml H2O2 35%
-75ml DCM
-12 g Na2CO3 250 ml DW (distiliuoto vandens)
-35ml metilamino 40% vandeninio tirpalo
-25ml HCl 14% tirpalo (gavau praskiedęs 10ml HCl 38% 15ml DW)
-dar 10ml DCM ir 20ml vandens yra 0,5ml HCl

Dabar procesas:
1. Į kolbą įpilame propio, įpilame Hbr tirpalo, po to per maždaug 40 min. maišant tirpalą kambario temperatūroje po lašus įpilame H2O2
MIqWleFcjG

2,3. DCM įpylimas ir plovimas iki neutralizacijos (plovimui reakcijos mišinį perpilau į dekanterį, po to supilu atgal į kolbą).
VtYRETpL8z
R6mPvlEpcq

4. Įpilamas Na2CO3 tirpalas, padalytas į 2 porcijas (2x125 ml), po to jis nuplaunamas iki neutralizacijos.
Nyk0ziC92F

5. Vienu metu įpilu visą metilaminą, uždedu grįžtamąjį kondensatorių ir maišau 1,5 val. kambario temperatūroje.
IPX32cftvs
XCv25gIreA

5.5. 3-4 kartus praploviau maždaug 75 ml DW, tada jis vis dar buvo šarminis.

6. Įpyliau Hcl tirpalo (tai padariau per greitai, todėl kolboje atsirado daug rūko, kitą kartą susitvarkysiu), maišiau 1 valandą kambario temperatūroje.

HMkgNbyvVr
4UluZsmOAJ

7. Išėmiau dcm sluoksnį, nuploviau jį tuo parūgštintu DW, kurį minėjau anksčiau. Tada sumaišau pirmąjį ir šį vandeninį sluoksnį ir išplaunu juos 10 ml DCM.
1N0maSPiWc

8Skiedinį supyliau į ąsotį ir kaitinau, kol jis kristalizavosi.
Loy6s35k1Y

9. Galiausiai štai ką gavau😑
FKMaenOQW5
LfXG7U65io
RhFMSeT6by

___________________
Man reikia išsiaiškinti savo klaidą
Ką aš pamiršau?
Kur suklydau?
Prašau pranešti man!
.
Didelė meilė visiems...
 
  • Like
Reactions: $!$

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Jūsų bromavimo procesas man nėra aiškus
Kokioje temperatūroje palaikėte savo reakciją ?
Kaip buvo palaikoma šiluma, ar tik ant karštos plokštės, ar pirmiausia buvo kaitinama ir palaikoma šiluma tik pridedant H2O2 ?
 
Top