Question Prarasta

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Brolau, neseniai susidomėjau chemija, žinau labai mažai, nusipirkau šiek tiek stiklo indų ir panašiai, , nesidomėjau, kai buvau jaunesnis, šen bei ten pasigaminau azoto rūgšties, porą kartų bandžiau pasigaminti metamfetamino(sužlugo), žiūrėjau visus vaizdo įrašus po 20 kartų, kiekviena sintezė kitokia. Iš pradžių viskas prasideda vienodai, folija, amalgama, gyvsidabris, p2p tirpalas, paskui viskas keičiama rūgštimis. kaip pereiti prie kristalizacijos, niekas niekada nebaigia vaizdo įrašo su skeveldromis, tik su baltu produktu. kaip gauti skeveldrų? Taip, esu toks didelis naujokas, dauguma nusijuoks, bet kaip gauti tų prakeiktų skeveldrų?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nebijokite, štai pavyzdys. tai yra metkatinonas, bet jis veikia taip pat, kaip ir metamfetaminas. iš pradžių išskiriant jūsų hidrochloridas iš tiesų visada bus miltelių pavidalo, perkristalizavimas, kaip matote toliau pateiktoje nuorodoje, turi būti atliekamas po pirmojo derliaus filtravimo ir džiovinimo.
Turėkite omenyje, kad kalbant apie MA tik D izomeras turi tinkamą kristalinę struktūrą dideliems kristalams sudaryti. raceminis hidrochlorido mišinys niekada nesudarys tokių gražių kristalų kaip izoliuotas D izomeras.
Be to, manau, kad jūsų medžiagų trumpajame sąraše trūksta metilamino, jei tiesiog pamiršote arba bandėte be jo, idk, bet aš bandyčiau su juo :^)

 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Koks izomeras gali gauti taip pagamintą 4mmc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Panašiai 4 MMC taip pat turi chiralinę anglį ir po sintezės žinomais ir įprastais būdais egzistuoja kaip izomerų pora. yra literatūros, kurioje aprašomas skirstymas, nežinau, kokiu būdu, bet pabandyčiau aklai su vyno ar kažkuo panašiu, galėčiau gal vėliau vakare, kai turėsiu laiko, atkasti keletą straipsnių.
Kalbant apie poveikį, atrodo, kad S izomeras yra 50 kartų serotoninergiškesnis, apie kristalinę struktūrą negaliu pasakyti, gal išsiaiškinkite patys ir papasakokite.
 

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ačiū,sekiau redukcijos reakcijos vaizdo įrašą, pasigaminkite p2np tirpalą 5 gramai p2np 50ml alkoholio 20 gaa, natrio hidro. 25g į 75ml vandens, gyvsidabrio nitratas, folija gyvsidabrio nitratas, padaryti amalgamą, supilti į tirpalą, kai tirpalas baigsis, įpilti šarmo tirpalo, leisti nusistovėti, ištraukti skaidrų, tada sumažinti ph iki 6 pridedant bevandenio acetono ir sieros rūgšties, įkišti į šaldiklį kuriam laikui ištraukti ir vakuuminiu filtru, vyrukas vaizdo įraše praleido kai kuriuos amalgos žingsnius, bet tą dalį supratau, čia dar vienas klausimas, užsisakiau azoto rūgšties iš chemlab sako, kad ji .01 įrodymas, kai aš sumaišyti su gyvsidabriu, kad gauti mano nitratas yra nieko nedaro, jokios reakcijos bandė šildymo ar tai reiškia, kad jos tiesiog nėra pakankamai stiprus, ir dar kartą ačiū už atsakymus į mano klausimus, Žinau, kad tai buvo ant chuckle daugumai, bet tikrai vertiname, kad...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
aha, taigi kalbama apie amfetaminą, gerai
Tada tai keičia tai, ką pasakiau.
Įrodymas nėra geras būdas apibūdinti koncentraciją, bet panašu, kad nusipirkote tūrinį tirpalą, o tai reiškia, kad jis yra labai praskiestas.
Galite tai apeiti paėmę lygiavertį kiekį metalinio gyvsidabrio ir daug sukdami jį su 3x3 cm aliuminio kvadratėliais kolboje acto terpėje, nenaudokite daugiau nei 9 % acto rūgšties ir retkarčiais pastumkite kvadratėlius žemyn, kad jie liestųsi su gyvsidabriu. po kurio laiko dugne gyvsidabrio turėtų likti nedaug arba visai nelikti, o amalgamacija turėtų būti akivaizdi.Tuo metu nusausinkite vandenį, kol kas praleiskite skalavimą ir įpilkite p2np, ištirpintą ipa ir acto rūgštyje. jei pasieksite šį tašką ir jums pavyks išskirti organinį sluoksnį, rekomenduojama jį išdžiovinti bevandeniu MgSO4 arba nuplauti sūrymu. įsitikinkite, kad jūsų sieros rūgštis taip pat nėra tūrinis tirpalas. druskoms nusodinti naudokite 1/10 acetono ir rūgšties tirpalo.
Nusodinimui galite pasitarnauti sau ir atsisakyti sieros rūgšties ir pakeisti ją L-vino rūgštimi (vyno parduotuvėje). Tiesiog ištirpinkite kietą L-vino rūgštį alkoholyje, šiek tiek kaitindami, ir naudokite taip pat, kaip ir acetono H2SO4 tirpalą. taip gausite d-amfetamino tartrato druską, farmakologiškai labiau pageidaujamą enantiomerą. juk tartrato druskos, priešingai nei maniau anksčiau, yra stabilios, kai yra sausos.
 
Top