Looking for a vendor Ieškote kokamedžio sėklų arba kokamedžio lapų

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jūsų kokaino laisvosios bazės ekstrakcijos iš kokaino lapų arba kokaino arbatos išeiga yra maždaug 0,48 proc.

Atsižvelgiant į tai, jums reikėtų sunkvežimio lapų vien tam, kad pagamintumėte 1 kg kokaino ( +/- 210 kg 1 kg kokaino).
Tikriausiai neverta naudotis tokia reikalinga infrastruktūra.
Žmonės, sintetinantys kokainą europoje, importuoja kokaino laisvosios bazės turinčius produktus, pavyzdžiui, cementą, tekstilės gaminius ar kitus, ir tada cheminiu būdu išgauna laisvąją bazę iš šių produktų.

Jūsų geriausias pasirinkimas tikriausiai bus rasti pigų kokybiško kokaino šaltinį.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised galima įsigyti clearnet parduotuvėse, o jei esate ispaniškai nekalbančioje šalyje, ją lengva pergabenti per muitinę iš Peru, nes ji komerciškai supakuota ir yra tik žali milteliai, jie daro prielaidą, kad tai žalioji arbata. Be to, ji lengvai sumalama. Sėklų turėtų būti lengva gauti atlikus paprastą "Google" paiešką, nes daugumoje šalių jos nėra nelegalios.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sėklų ir gyvų augalų galite įsigyti čia - https://www.vreeken.nl/
100% legit ir ne sukčiai, tikri malonūs žmonės geras comunication ir užtruko man ilgai juos rasti. Deja, sėklų galima įsigyti tik kartą per metus ir jas reikia užsakyti iš anksto, o paskui tikra bėda - išlaikyti jas gyvas. Visos mano 6 sėklos sudygo, bet man sunkiai sekėsi išlaikyti jas gyvas ilgiau nei 6 mėnesius, planuoju nuvažiuoti ir nusipirkti keletą gyvų augalų.
Kalbant apie kokainmedžio lapų tiekėjus, taip pat ieškau patvirtinto tiekimo kontakto, kuris galėtų siųsti į Jungtinę Karalystę, manęs nedomina ekstrahavimas, tik galimybė turėti šiek tiek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ačiū už paskelbtą nuorodą! Aš taip pat nekantrauju surasti kokaininių atostogų tiekėjų, kurie galėtų tiekti urmu, ir vieną jau turiu sąraše.
Galime apsikeisti informacija per DM, esu atviras dalytis!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Prašome neskelbti nuorodų be priežasties. Pirmiausia pridėkite nuorodą į nuorodų katalogą, palaukite, kol ją patvirtinsime, ir tada paskelbkite vidinę nuorodą į katalogą. Taip bendruomenė galės įvertinti svetaines ir suprasti, kas yra patikima, o kas ne.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Atkreiptas dėmesys! Ir atsiprašau už taisyklių pažeidimą, maniau, kad perskaičiau visas forumo taisykles. Daugiau tai nepasikartos.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Prašome neskelbti nuorodų be priežasties. Pirmiausia pridėkite nuorodą į nuorodų katalogą, palaukite, kol ją patvirtinsime, ir tada paskelbkite vidinę nuorodą į katalogą. Taip bendruomenė galės įvertinti svetaines ir suprasti, kurios yra patikimos, o kurios ne.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Graži viena nuoroda, DM, jei perkate iš ten ir gaunate tai, ką užsisakote! An būti sąžiningas, aš pažeidžiau tą taisyklę skelbdamas nuorodą be patvirtinimo, prieš tai ją pridėdamas į nuorodų katalogą.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Nesupratau, kad taip reikia pridėti nuorodas, atsiprašau
 
Top