Question Tiesiog pasisveikinti

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Sveiki kartu,

jau gana seniai seku šį forumą, bet tik kaip tylus skaitytojas, kuris nedalyvauja.
Kadangi man labai patinka šios bendruomenės raida, dabar nusprendžiau užsiregistruoti ir galbūt tapti aktyviu nariu.

Jau turiu patirties medžiagų sintezės srityje ir norėčiau padėti kitiems, taip pat mokytis pats.

Yra viena pagrindinė tema (manau, kad ir svarbiausia), kurios dar neradau jokioje žinomoje bendruomenėje, ir ji yra apie saugumą perkant chemines medžiagas mažesnei narkotikų laboratorijai. Taip pat turiu patirties kartingų srityje, todėl žinau, kaip sukurti anoniminę banko sąskaitą, "Paypals", pašto dėžutes, pašto persiuntimo paslaugas, įmones ir t. t. .... Jos padės mokėti ir taip pat anonimiškai gauti beveik viską, nukreipiant per įvairias paslaugas ir galiausiai gaunant, pvz., suklastotą pašto dėžutę.

Jei būtų susidomėjimas šia tema, norėčiau parašyti išsamų vadovėlį, kaip gauti ir naudoti suklastotą tapatybę mūsų tikslui... ???

linkėjimai,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Sveiki,

gerai, aš jį paruošiau.
Išsamios instrukcijos, kaip ir kur gauti skaitmeninį ir (arba) fizinį asmens tapatybės dokumentą, kaip jį naudoti atidarant banko sąskaitą internete, Paypal, Ebay ir kt. Ir, žinoma, kaip pateikti užsakymus ir nukreipti juos per skirtingus adresus ir galiausiai įmesti į anoniminę pašto dėžutę arba atsiėmimo vietą.

Kaip tik dirbu prie kai kurių nedidelių pataisymų.
Kur konkrečiai turėčiau tai paskelbti?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki
Mane domina kortelių klijavimas ir netikrų kortelių naudojimas banko tikslais, susisiekite su manimi atgal
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sveiki :) Mūsų draugas nebuvo prisijungęs nuo praėjusių metų lapkričio mėn.

Mes nežinome, kur jis yra šiuo metu.

Atsižvelgdami į tai, tikriausiai nerasite žmogaus, kuris galėtų jums padėti išsigryninti pinigus iš suklastotų ar pavogtų CC. Apskritai carding taip pat yra beveik miręs dėl 2fa ir kitų saugumo funkcijų, kurios kur įdiegtos prieš kurį laiką.
Žmonės, siūlantys jums "veikiančias" CC ar ką nors panašaus, greičiausiai jus apgaudinėja.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki atvykę,

man reikia kelių šiandien dirbančių bin, dauguma jų nedirba tarptautiniuose mokėjimuose.

Noriu atlikti mokėjimus Indijoje ir daugiausia JAV.

Ar turite kokių nors idėjų ?
 
Top