Question ar per daug rizikinga užsakyti produktą iš china labs?

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Ei, vaikinai, tiesiog norėjau pasikalbėti su jumis apie Kinijos gamyklas ir laboratorijas, ar yra didelė rizika užsisakyti iš jų kai kuriuos vaistus ar produktus europoje, pavyzdžiui, ne vakarų europoje? daugelis žmonių sako, kad iš Kinijos užsisakyti europoje per daug rizikinga, bet ar tai tikra? pakalbėkime šiek tiek.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Taip, užsakant iš Kinijos / Indijos ar bet kurios kitos šalies, kyla daug rizikos.

Pirmas klausimas, viskas priklauso nuo to, iš kurios šalies esate, kiekvienoje šalyje yra "Muitinės didelės rizikos" kontroliniai vienetai. Pavyzdžiui, Švedijoje visos siuntos, siunčiamos iš, pavyzdžiui, Kolumbijos, Ekvadoro, Kinijos, Indijos ir t. t., yra "Didelės rizikos siuntos" dėl didelio kokaino, heroino, P2nP, BMK alyvos ir t. t. eksporto, todėl bus papildoma dokumentų, konteinerių ir kt. kontrolė.

Antrasis klausimas - teisėtumas, nesilankydami bendrovėje arba negaudami rekomendacijos iš teisėto šaltinio nežinosite, ar tiekėjas ar jo tiekiamos prekės yra teisėtos, todėl tai labai rizikingas žaidimas. Šiam klausimui išspręsti galite susisiekti su kuo daugiau tiekėjų, pavyzdžiui, iš Kinijos, pasikviesti save į "auditą" ir vietoje išbandyti jų gaminius bei užmegzti santykius vietoje.

Trečiasis klausimas - tapatybė, taip pat importuoti nelegalias medžiagas, norite dirbti slapyvardžiu ir žinoti, kaip veikia priedangos bendrovės ir kaip jas įsteigti, taip pat tiekėjas, su kuriuo palaikote santykius, turi žinoti, kaip veikia jūsų priedangos bendrovė, kad taip pat galėtų pritaikyti savo produktus "slapyvardžiais", kad nesukeltų įtarimų.

Tai tik kelios nuorodos, nuo ko pradėti ir apie ką jums reikėtų atlikti tyrimus.

Geriausi linkėjimai
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
ačiū, bet žinote, taip, aš sutinku su jumis, kad Kinijoje egzistuoja lošimo rizika, bet mes visi žinome, kad mažiausios kainos yra visos iš Kinijos, ir taip, žinoma, gauti tinkamą kontaktą, kad galėtume su jais dirbti, yra pakankamai sunku dėl siuntos, taip, aš esu Baltijos šalyse, todėl ten turiu labai atidžiai patikrinti, ar mūsų šalyje egzistuoja tokie dalykai su Kinija, bet taip, atrodo, kad pakankamai sunku dirbti su Kinija, o aš esu privatus pirkėjas, neturiu laboratorijų ar chemijos įmonės, todėl bus sunkiau nei tiems, kurie turi įmonę.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jūsų atveju, sakyčiau, pradėkite nuo mažų.

Priklausomai nuo to, ką norite daryti, tarkime, sintetinti amfetaminą arba MDMA. Pradėkite nuo reikiamų prekursorių pirkimo iš vietinių tiekėjų, daugelis prekursorių yra legalūs Baltijos šalyse ir juos galima lengvai nusipirkti be recepto.

Kai pradėsite ir pajusite, kad tai yra kažkas, į ką norėtumėte įdėti dar daugiau pastangų, tada pradėkite domėtis įvairiomis importo / eksporto priemonėmis, saugiai tai daryti yra visiškai kitoks sportas, palyginti su maisto gaminimu.

Geriausi linkėjimai
 
Top