Question ar įmanoma tapti vaistų chemiku nuo ko pradėti ir (arba) išmokti, kaip teisingai kirpti

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, esu naujokas šioje grupėje, noriu pradėti laboratoriją Kalifornijoje ir norėjau sužinoti, ar ambicingam mokiniui įmanoma pasigaminti amp., mdma, benzo ir išmokti maišyti narkotikus... pavyzdžiui, turiu vieną alprazolamo puodą, kaip užtikrinti, kad supjausčius jį į 2 mg batonėlius, kiekvienas grūdelis bus aktyvus, ar yra būdas drėgnu būdu sumaišyti ingredientus, kad kiekviename batonėlyje būtų 2 mg?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tikriausiai neturėtumėte skelbti savo buvimo vietos...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Tik mano verslo klientams brošiūra. Jau seniai dirbu versle, todėl bus sunku kalbėti su kuo nors sudėtingu man nežinant ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, atsiprašau, kad neturiu jums atsakymo. tik norėjau pasakyti, kad esu tokioje pačioje padėtyje. vertinu žmones, kurie siekia mokytis, tikiuosi, kad pasieksite savo tikslą.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Tai ne priedas, o tiesiog tai, ką daugelis mano pažįstamų žmonių naudoja savo asmeniniams projektams) tai yra gana geras dalykų derinys, dėl kurio piliulės išeina labai nuosekliai. Taip pat galite naudoti mikrokristalinę celiuliozę, kad pasiektumėte ne tokių optimalių rezultatų, bet už mažesnę kainą. Tai būtų gerai jūsų bandomajam važiavimui.


  2. Atsverkite tam tikrą kiekį (tarkime, 50 g) mišinio ir spauskite jį (wdym supjaustykite, batonėliai spaudžiami tablečių presais, o ne pjaustomi), kol nieko neliks.
  3. Pasverkite visas pagamintas tabletes ir padalykite iš tablečių skaičiaus. Dabar žinote, kiek sveria vienas batonėlis ir kiek jo prarandama preso metu
  4. Dabar tiesiog atimkite veikliosios medžiagos (t. y. Alp) svorį iš batono svorio
  5. padauginkite iš tablečių skaičiaus
  6. Atimkite iš pradinio mišinio kiekio
  7. Dabar jau žinote, kiek kiekvieno iš jų reikia dėti į dubenėlį
  8. Silikonine mentele išmaišykite ir sumaišykite prie dubens šono
  9. Tai darykite ne trumpiau kaip 15 minučių
  10. Supilkite mišinį ir paspauskite


Ir taip, aš žinau, kad tai galima padaryti paprasčiau, bet aš čia sąmoningai viską padariau kuo paprasčiau.

Atsakydamas į likusį jūsų klausimą: Sužinokite, kaip atlikti DMT ekstrakciją. Tada sužinokite, kaip pasigaminti "Changa & DMT" vape sulčių. Kai tai padarysite, išmokite gaminti GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,739
Points
113
Deals
1
Sveiki, ačiū už patarimą, bet jis neklausė apie DMT išgavimą iš augalų. Be to, šis vadovėlis yra atstovaujamas BB forume.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Jis paklausė, kaip išmokti tapti vaistų chemiku, ir kadangi jis labai mažai ką išmano, pasiūliau nuo to pradėti.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Pradėjau nuo amfo sulfato, bet praleidau daugybę valandų skaitydamas viską, ką galėjau, apie slaptąją chemiją
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Jei norite sužinoti, kaip sintetinti vaistus, pradėkite nuo organinės chemijos knygų pradedantiesiems, mokykitės, nei mokykitės daugiau, ir žinosite viską, ko jums reikia, skaitykite bbgate, kalbėkitės su labiau patyrusiais chemikais, skaitykite kitus forumus ir reddit, galbūt rhodium archive erowid, bet būkite atsargūs su šiomis ten įdėtomis sintezėmis
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, turiu e klausimą turiu 1 kg bmk 5449-7-1 miltelių kaip galėčiau iš jų pagaminti p2p kas nors padės man prašau? Ačiū
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Klausimas ar galiu pats pasidaryti e refluxcondser taip taip, kaip galiu jį pasidaryti ačiū jau
 
Top