INFORMACIJA apie veiksmingas mokslinių tyrimų chemines medžiagas

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Norėčiau sužinoti, ar kas nors yra įsigijęs kokių nors noidų iš telegramų grupės Effective research chemicals

Jie teigia, kad turi 2 patvirtintus pardavėjus, vadinamus xanglee1 ir zangchu

Mažiausias užsakymas iš šių vaikinų yra 5 kg

Bet kokia informacija apie šiuos vaikinus būtų labai dėkinga prieš man pradedant su jais bendradarbiauti.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Man tai atrodo kaip sukčiavimas ! Joks pardavėjas nenustatys, kad minimalus užsakymas būtų 5 kg, tai per brangu, vienintelis, kuris gali sau tai leisti, yra meksikiečių karteliai :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
5kg isnt problema jos oras chem yra bet geras ar ne ten tiek daug sukčiai vyksta apie (100% sukčiai) iš mano sandorių per pastaruosius 12 mėnesių ir 5kg užsakymas yra sunkus būdas išsiaiškinti
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah aš nepasitikėčiau pardavėjais telegram ar wickr.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Galime su jais pasikalbėti, užduoti konkrečių klausimų apie jų medžiagų chemiją ir farmakologiją, paprašyti pateikti įrodymų apie produkto prieinamumą arba pavyzdį mūsų tyrimams. Pateikite jiems kontaktinę informaciją
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Ive kalbėjosi su jais ir ten nesuinteresuoti atsiųsti man pavyzdį. Jei u galėtų pats su jais pasikalbėti ir paaiškinti, kad jūs valdote šią svetainę. Be to, jūs žinotumėte visus atitinkamus klausimus, kuriuos reikėtų užduoti dėl chemijos, nes šiuo metu neturiu nė menkiausio supratimo. Jie bus suinteresuoti patikrinti, ar jų produktas yra jūsų, nes jūs juos įtrauksite į savo svetainę kaip pardavėjus.

TELEGRAM= effective reasearch chemicals

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Nusiųskite jiems nuorodą į mūsų forumą. Jei jie bus suinteresuoti reklamuoti savo paslaugas, jie kreipsis į mus. Jei abejojate jų patikimumu, nesiųsčiau pinigų abejotiniems pardavėjams iš "Telegram".
 
Top