Question nustatyti mišinį, skirtą kokainui pjauti

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar kas nors gali man padėti identifikuoti 5 skirtingas medžiagas, kurias turiu kokainui maišyti
mano tiekėjas man niekada nepasakė, kas tai yra, o dabar jo nebėra
ačiū
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kuo remiamės, juk nėra jokių paveikslėlių ar aprašymų. Nėra nieko. 5 dažniausiai pasitaikančios kokaino klastotės;
-Boro rūgštis. Ji būtų perlamutrinė ir balta
-kofeinas. Spėju, kad jis būtų kartus ir baltas
-fenacetinas. Net neprisimenu, kas tai yra, bet žinau, kad mačiau, jog jis yra paplitęs. Randamas kokaine.
- Benzokainas, lidokainas, tetrakainas EKT, nuo jo nutirpsta burna. Žmonės mano, kad jis tuo imituoja kokainą, bet žmonės, kurie yra susipažinę, žino, kad kokainui reikia 30 sekundžių, kad nutirptų burna, o šie vietiniai anestetikai veikia maždaug per 10-15 sekundžių.
-Paracetamolis , kitas paracetamolio pavadinimas, pavyzdžiui, Tylenol. Galiu pasakyti tik tiek, kad 100 kartų mačiau, kaip apie tai buvo pranešta analizėje.
-levamizolas. Arklių dehelmintizatorius. Skyla į aminoreksą ir amfetaminą, 2 stimuliatorius. Gali sukelti ausų ir kojų gangreną ir siaubingai tave suėsti.
-metamfetaminas. Čia įprasta, kai kas nors sako, kad turi labai gero kokaino, vadinasi, jame yra metamfetamino. Jie nesistebi, kodėl nėra jokios euforijos, o jis juos apsvaigina 6 valandoms. Žmonės čia aplink yra kvaili.

Elkitės su žmonėmis taip, kaip norėtumėte, kad su jumis elgtųsi, ir nekiškite ten jokių tokių dalykų. Tiesiog imkite tiek pinigų, kiek norite uždirbti už geriausią produktą. Verčiau mokėsiu 200 USD/g už gerą kokainą nei 70 USD/g už šlamštą, kuriame yra 5 ar daugiau rūšių šiukšlių. Taip pat ir visi kiti.
 
Top