Question man reikia pagalbos sintetinant metamfetaminą

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Taigi, sėdėjau, galvojau ir nusprendžiau. Ar galima fenilalaniną (c9h11no2) panaudoti metamfetamino sintezei, bandžiau rasti informacijos internete, neradau, kaip pakeisti nitroksilo grupę ch3, kartu pašalinant oksigrupę ir hidroksilo grupę, pakeičiant jas nitroksilo grupe ???
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Na, sintezės būdo nežinau ir neradau jokios informacijos apie sėkmę. Norėčiau paskaityti ir apie šį būdą =)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ką konkrečiai? Ar turite sintezės metodą?
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ne(((( kiekvieną kartą apie tai galvoju, ieškau informacijos apie sintezę (nežinau, kaip ir kuo pakeisti NH2 (pakeičiant jį C H3) ir karboksilo grupę (pakeičiant ją NH2)
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sužinojau, kad žmogaus organizme l-fenilalaninas dekarboksilinimo būdu metabolizuojamas į fenilaminą, bet kaip? Kokia rūgštis / ketonas / aminas jį dekarboksilina, nežinau
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Neturiu jokio supratimo, bet aš dekarboksiliuoju žolę aliejui su smove karščiu. Nežinau, ar tai tinka jūsų problemai spręsti. 🤷‍♂️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tiksliai nežinau. Esu beveik tikras, kad in vitro to pakartoti negalima. Bet kokiu atveju, galite to išmokti naršydami internete ir pasidalyti su mumis rezultatais.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tionilo chloridas + d-fenilalaninolis (kainuoja apie 300/500 eurų "Alibaba"), jei reaguoja prievartos būdu, įpilkite šalto tionilo chlorido arba kaip tirpiklį naudokite DMF (turėtų veikti ir DSMO).

Jei tionilo chloridas naudojamas tik kaip reagentas ir tirpiklis vienu metu, tai būtų idealu -> leiskite dujoms išsiskirti vandenyje su soda ir (arba) šarmu.
Neturėtų kilti jokių šalutinių reakcijų.

Šis d-fenilalaninolis išlaikys stereoselektyvumą, nes hidroksilo grupė nėra chiraliniame centre.

Šis d-fenilalaninolio chloridas kambario temperatūroje greičiausiai yra skystas, bet jei ne, tai greičiausiai bus, kai bandysite virinti / vakuuminiu būdu distiliuoti tionilo chloridą.

Jei matote, ką chloroefedrinas daro su Emde reakcija, ir platina su vandeniliu (katalizatoriui aktyvuoti) turėtų dehidrogenizuoti (ironija) NH2 grupę iki NH. Kadangi NH yra nestabilus, kaip tirpiklį turėtumėte turėti metanolį ir metilaminą (nenaudokite metilamino ant vandens, jis dažniau hidrolizuojasi).

Galbūt norėsite jį pašildyti iki 90 laipsnių, esant maždaug 5 barų slėgiui.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
D-metho gamyba iš fenilalanino atrodo tokia patraukli, tačiau iš tiesų tai yra mažai išeigos reikalaujanti košė, kuriai reikia bjaurių ir pavojingų cheminių medžiagų. Repės reakcija - tai negyvas nuvarytas arklys, neeikvokite tam nei laiko, nei pinigų.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Suprantu, bet aš kalbu apie d-fenilalaninolį reiškia, kad turiu viena reakcija mažiau nei su d-fenilalaninu.

Be to, kadangi, matyt, tai yra SN2 reakcija, man nereikia apsaugoti grupės.

Jei Pd/C, esant aukštesnėms temperatūroms, negali dehidrogenizuotis, turiu atlikti formamidinį virinimą, bet tai iš tikrųjų yra galima reakcija.

Kitaip galėčiau pabandyti šį dokumentą.
Efektyvus alkilchloridų iš alkoholių gavimo būdas naudojant TCT/DM kompleksą

Nors tai yra bjauri chemija, tokia kaip tionilchloridas, tačiau, jei aš ją paleisčiau ant stiklo, man nereikėtų lydyti B, atskirti ir pan. Tionilo chloridą galima perdirbti
vakuuminiu distiliatoriumi, todėl viską laikant kuo uždariau ir naudojant plazmos filtrą neturėtų būti labai blogai. Manau, kad tionilo chloridas yra HCL ir sieros rūgšties derinys.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Bandydami tai padaryti, būsite labai nelaimingi, nesvarbu, ar pradėsite nuo alanino, ar nuo alanolio.

Įspėjau visus, mano pareiga baigta, neturiu nei laiko, nei nervų aptarinėti beviltiškų sintezatorių.
 
Top