Question turiu nerimą keliantį klausimą

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
atleiskite, ne visai suprantu, kaip naudotis forumu. vakar paskelbiau pareiškimą apie studijuojamą youtube vaizdo įrašą. šiandien vaizdo įrašas dingo, nušluotas nuo planetos paviršiaus. ar aš kokiu nors būdu išprovokavau šį įvykį? nesu paranojiškas žmogus, tačiau: vakar palikau klausimą dėl komentarų prie vaizdo įrašo, o gautas atsakymas buvo ne toks, kokio tikėjausi ar supratau. im just..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Neatrodo, kad turite iliuzijų (klinikine prasme paranoja vadinama paranojiniu delyru), tačiau jūsų nuogąstavimai turi paranojinį prieskonį, nes kartais taip jaustis yra žmogiška. Paslėptas priešas jūsų viduje gali būti susijęs su tam tikra kaltės rūšimi, kurią turite pažinti, kad ji būtų nepastebima iš išorės (nepamirškite, kad tai yra jūsų ir su jumis). Keistas elgesys, kurį stebite, ne tiek jau daug rodo bėdas (kurių negaliu pažadėti, kad jums nėra). Šiaip ar taip, jūsų gerovei, jei įsivaizduosite ir pripažinsite, kad net geriausias pasaulio chirurgas nesijaustų taip pat operuodamas savo motiną ar tiesiog bet kurį kitą atsitiktinį pacientą. Tiesiog perkelkite save į kitą žmogų, į kurį žiūrite, ir elkitės taip, kaip jis elgtųsi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aš neturiu baimintis. Baimė yra proto žudikė. Baimė yra mažoji mirtis, kuri atneša visišką sunaikinimą. Aš susidursiu su savo baime. Leisiu jai praeiti pro mane ir per mane. O kai ji praeis pro šalį, pasuksiu vidinę akį, kad pamatytume jos kelią. Ten, kur baimė išnyko, neliks nieko. Liksiu tik aš.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
no.lol, im ne iliuzijos, galbūt tik šiek tiek nervina, kodėl šio vaizdo įrašo kūrėjas tai padarė, noriu su juo susisiekti, bet nežinau, kas jis yra arba kaip tai padaryti, ar kas nors gali man padėti tai išsiaiškinti? kaip man susisiekti su youtubes bbexpert? theres daugiau istorijos, bet esu visiškai įsitikinęs, kad vaizdo įrašas buvo ištrintas dėl to, ką aš pasakiau arba padariau komentuodamas jį. id norėtų tai ištaisyti, jei įmanoma, ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, sveiki atvykę į BB forumą. BBekspertas yra kiekvienas BB forumo ekspertas, kaip ir aš. Mes ištrynėme vaistų gamybos vaizdo įrašus, kad išsaugotume savo kanalą nuo uždraudimo. Visus juos galite rasti čia yra Vaizdo įrašų skyriuje.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Thankku so much for letting me know.honestly I thought I caused the videos to disappear because right after my contact comment, things go gone.I was kindda crushed when video go down because its was my research focus since since 2010 its a very long story I share to few.I hate what has happenend through our government , in short, theyve taking so many things away that can be very helpful to certain people, need i say more.Ačiū dar kartą.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
tikrai tai vertinu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
tai viena puiki daina ir aš norėjau panaudoti šios dainos pavadinimą kaip atsakymą į jūsų temą, bet maniau, kad nedaug žmonių žino Weedeater refference
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol. ne aš to nežinojau, bet tai tikrai patraukė mano dėmesį, tiesą sakant, man tai tiko, nykštys aukštyn.
 
Solution
Top