Question Kaip išgryninti gatvės metamfetaminą iki d-metamfetamino?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Taigi, jei gavau tariamo kristalinio metamfetamino, kaip jį išgryninti iki d-metamfetamino?
Actetono plovimas yra paprastas. O kaip su kitomis sudedamosiomis dalimis?

Kas yra n-izo medžiaga, girdėjau, kad tai neaktyvi sudedamoji dalis, kaip ji susidaro? kaip jos atsikratyti?

Tada pabaigoje atskirti d ir l rūgštimi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Štai jums ir išgryninimas.
Enantiomerų atskyrimą jums jau paaiškinau, jį taip pat turite mano susietoje temoje.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii...
Kaip konvertuoti hidrochlorido rūgštį 37% į 35%? Noriu naudoti HCL dujoms kristalizuoti. Wht i use NaCl pour with HCL Acid, pour H2So4. Bet mano efedrino tirpiklyje yra naftos. Manau, kad mano hcl koncentracijos problema. Nes slaptoje dėdės Festerio knygoje apie metamfetaminą rašoma, kad turi būti naudojama 35 % hcl rūgštis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Galite naudoti 37 % rūgštį. 2 % turi ne tokį esminį poveikį.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Taip pat noriu paklausti. Kaip galiu išgauti 100% efedrino hcl iš tablečių, kuriose yra 12,5 mg efedrino hcl ir teolifino 120 mg. Žingsnis po žingsnio, aš taip pat nerimauju, kad naudoti ur nori "efedrino ekstrakcija iš tablečių", nes u neturi šaldiklio. Paruošta yra petroleteris 40-60, toluenas, NaOH, HCL dujos, atskiriamasis piltuvėlis, ąsotis, magnetinis maišytuvas.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton kaip pasigaminti hipofosforo rūgštį naudojant natrio hipofosfatą, hcl 37%, petroleterį 40-60, ar galiu naudoti dietileterį?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton po to, kai atlikau refliukso 8H procesą su efedrinu hcl + hipofosforo rūgštimi + jodo kristalu. Ką turėčiau daryti su tirpikliu, kai jis atvės? Kaip kristalizuoti. Nes cookin crank dėdės vaizdo įrašas šioje svetainėje yra pjovimo. Paskutinis žingsnis - tirpiklį supilti į atskiriamąjį piltuvėlį n užpilti naoh, kiek naoh tirpalo n po to kas toliau?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ar turite omenyje natrio hipofosfitą?

Ši tema apie kitą temą. Prašau, klauskite manęs PM arba sukurkite atitinkamą Q/A temą.
 
Top