Question Kaip pasigaminti krištolinę ekstazę tablečių pavidalu?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Norėjau sužinoti, kaip būtų galima kristalus paversti tabletėmis, nes jie geriau parduodami, jau žinau, kur nusipirkti presą, tik ne kaip nuspalvinti kristalų miltelius neprarandant grynumo ir visa kita.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Geriausias vienas Pill Press ZP9 u galiu nusipirkti aš esu europoje arba Kinijoje pigiai
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Sveiki, im turi tabletes mirti režimas tablečių spaudos zp9 ir miltelių su spalva, kad padarytų kietas tabletes xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, ačiū už pasiūlymą, bet aš jau turiu presą, kurį skolinuosi iš draugo, jei kada nors uždirbsiu pakankamai pinigų, kad galėčiau investuoti į jį sau, nedvejodamas su jumis susisieksiu. Gražios likusios dienos!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
tiesiog susmulkinkite savo kristalą, kad gautumėte labai smulkius miltelius, ir sumaišykite savo mdma miltelius su sutankinančia medžiaga, pavyzdžiui, magnio stearatu ir mikrokristaline celiulioze, kartu su miltelių pavidalo dažikliu, tai galima įsigyti jau paruoštą iš interneto, kurį rasite kaip: MdmDa: "Readymix binder for press pill" arba geriau tiesiogiai kalbėjau su mūsų partneriu ir draugu STARWARS. Kai sumaišysite ir atliksite atitinkamus skaičiavimus, kad sureguliuotumėte savo tablečių svorį, galėsite dėti į savo presavimo mašiną tdp-0 arba kitą mašiną, kurią ketinate naudoti.
 
Top