Question Kaip supjaustyti gryną amfetaminą?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bandžiau parduoti gryną sulfatą. Tik supratau, kad vidutinis grynumas yra 13 %, o žmonės viršydavo 500 mg, atsidurdami intensyviosios terapijos skyriuje. Netgi kaltindavo vaistą.

Ar kofeinas tiktų jį sumažinti, tarkime, iki 40 proc. ar kokia nors neutrali pjaustymo priemonė atliktų geresnį darbą?

Taip aktyviai vykdoma BB misija. Esmė yra turėti daugiau grynų narkotikų. Jei tai būtų heroinas, žmonės kristų kaip musės. Jį reikia sumažinti, bet vis tiek jis turi būti geriausias gatvėse.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nežinau, ar tas mišinys gali gerai veikti organizmą, jis nebus naudingas širdžiai, prieš pjaustydamas jį su kokiu nors pagalbiniu vaistu, kuris nėra blogas organizmui ir neturi jokio poveikio organizmui. bet aš nesu ekspertas, kalbu iš nežinojimo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Esame kategoriškai prieš bet kokį produktų pjaustymą dėl to, kad tai gali turėti neigiamą poveikį sveikatai ir yra nesąžininga. Jei norite įspėti savo klientus, galite jiems pasakyti teisingą dozę.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
bet jei vartotojas nepasitiki pardavėju ir vartoja 100 mg arba 200 mg, manydamas, kad greitis yra sumažintas? bro mirs
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Visiškai su jumis sutinku, vis dėlto yra kai kurių kaštonų, kurie į tai nekreipia dėmesio, nors ir įspėjote juos apie didelio grynumo riziką ir "nežinomus pjūvius iš gatvės" kitą riziką. likusieji žmonės.

Jei nepažįstate pardavėjo, pavyzdžiui, ko nors, ką radote naktiniame vakarėlyje, rizika perdozuoti pagrindinės medžiagos (narkotiko) gali būti mažesnė, tačiau rizika nukentėti nuo gabaliukų yra daug didesnė, nes juose gali būti sudedamosios dalies, sukeliančios jums anafilaktinę reakciją.

Aš taip pat nemėgstu pjaustyti narkotikų, bet kai žmonės manęs prašo tai padaryti, nes mano parduodamas produktas jiems per stiprus, aš pridedu tik VIENĄ pjaustymą, kuris yra kofeinas amfetaminui, ir visada savo pirkėjams pasakau tikslų grynumo santykį ir kad jie žinotų, jog tai yra blogiau jų sveikatai nei tiesiog vartoti tinkamas nesupjaustyto narkotiko dozes.
Tai mano, kaip prekiautojo, patarimas. Visada būkite aiškūs su savo kostiumų vartotojais.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Na, bet ne visi yra pakankamai protingi, kad tai pastebėtų. Kai kurie mano draugai tokie yra. Tačiau jų ego paprastai būna didesnis už intelekto koeficientą. Kai buvo tikrai gera medžiaga, vienam iš jų pasakiau, kad nespaustų 1 aukštyn, jis nusijuokė.
"Aš turiu 20 metų rutiną. Rimtai? - Tu turi maksimalią. 20 metų nuotraukų žiūrėjimo rutiną, panašią į šitą šiurkštų šūdą".
Tuo tarpu jis, kurčias ir nebylus autentiškas zombis, kortelėmis užfiksavo piršto storio "garantuotą kairiojo prieširdžio virpėjimą".
Turėjau ant jo rėkti, kad jis manęs paklausytų.
Daugeliui gali būti panašiai. Tikriausiai kaltinčiau save, jei jiems būtų pasidarę bloga, nes galėjau turėti daugiau proto. Taigi, sunkus klausimas...
Jei man tektų jį skiesti, tai būtų dekstrozė arba glicinas. Pastarasis gali būti geresnis sprendimas. Natūrali aminorūgštis, kuri taip pat naudojama saldinti, visiškai tirpsta vandenyje ir neturi neigiamo poveikio cukraus kiekiui kraujyje. Be to, kiek žinau, vartojant dideliais kiekiais nėra žinoma jokio šalutinio poveikio. Aš jį praskiesčiau bent iki 75 % grynumo, šių. Arba geriau 80 %... Kad patikrintumėte, kiek jis pablogėjo, ir atitinkamai nustatytumėte. Tada būtų pigesnė ir brangesnė versija. Intelektualas tikrai pasirinks pigiąją. Bet jis bent jau neįdės 1G į dartus.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitolis yra vienas gražus, o išrūgų milteliai
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
galite pjaustyti su vitaminais, pavyzdžiui, vit C arba E, kad jie veiktų antioksidantais, arba galite pjaustyti su NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ar galima sumažinti vitamino B3 kiekį, ar jis gali būti pavojingas?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vitaminas B3 padidina hemoglobino greitį ir padidina raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, todėl gali būti pavojingas širdžiai derinti kraujagysles sutraukiančią ir kraujagysles plečiančią medžiagą, sumažinti su vit C arba NAC, jos labai pigios urmu com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C yra askorbo rūgštis ir gali nudeginti nosį.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
O aš to nežinojau, taigi NAC yra geras
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Nežinojau, kad, kai buvau jaunesnis, esu išbandęs daugybę skirtingų kuterinių amfetaminų ir dauguma žmonių man sakydavo: "Jei nedegina, vadinasi, tai ne amfetaminas / greitoji pasta".

Žinot, suprantu, iš kur atsirado šis netikras faktas.
Tas pats atsitinka, kai ateini pas mane ir kalbi apie sausą speedą, dauguma žmonių galvoja, kad jis bus cutten kaip velnias, todėl daugelis dilerių prideda alkoholio, baliklio ar panašių cheminių medžiagų, kad jis nudegintų nosį.
Dauguma žmonių, kurie pirko tokį supjaustytą šūdą, dabar patiria daug problemų su kvėpavimo sistema.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
galite pjaustyti su aviečių ketonais dėl skonio, milteliai taip pat yra balti
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
bičiulis raudonojo nilo stebėtojas? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
no bro, idk kas tai yra :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prašau, ar galima amfetaminą maišyti su benzokainu arba lidokainu? Ir ar tai gali sukelti kokią nors žalą vartotojui?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
viską galima maišyti su amfetaminu, bet taip, benzokainas ir lidokainas pavojingi širdžiai ir didina širdies susitraukimų dažnį, taigi... ne gera mintis... maišykite su NAC arba smtg, kurie neturi įtakos amfetamino poveikiui, nemaišykite su taurinu, nemaišykite su gaba, nemaišykite su aspirinu ir t. t., taip pat nemaišykite su kafeinu, guarana ar kitais stimuliatoriais.

bet jūs galite maišyti su magniu, manau, arba amino rūgštimi.
 
Top