Question Kaip gaunate siuntas?

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Pasižvalgiau po forumus, bet daug apie tai nepastebėjau.

Esu JAV ir noriu užsisakyti reagentų ir šiek tiek gatavo produkto. Man nerimą kelia idėja pristatyti prekes mano tikruoju adresu, o UPS dėžutė taip pat neatrodo tokia puiki idėja.

Taigi man smalsu išgirsti, kaip kai kurie iš jūsų tai daro.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Nematote vaikinų, aiškinančių savo metodus, nes nenorime, kad jie būtų prisotinti. Paprasčiausia, ką galiu pasakyti, yra tai, kad reikia mąstyti nestandartiškai, jei nenorite naudoti savo tikrojo adreso. Jums reikia naudoti kieno nors kito adresą, bet KAIP galite naudoti kieno nors kito adresą? :)
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Juokinga, nes po to, kai paskelbiau klausimą, man atėjo į galvą, kad tai šiek tiek panašu į šnipų prekybą. O protingas šnipas niekada neatskleidžia savo metodų.

Vertinu atsakymą, tiesą sakant, manau, kad jūsų atsakymas yra gana nuostabus :sneaky:
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jei prašote atsiųsti kokį nors gatavą produktą, geriausia tai padaryti paštu, nepasirašant už siuntos pristatymą.
Didesniems užsakymams jau reikia nurodyti savo tikrąjį vardą ir pavardę, jei nesate namuose ir turite nueiti atsiimti užsakymo į paštą
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
JAV nėra siuntų parduotuvių? Europoje žmonės turi siuntų parduotuves ir sandėliukus.
 
Top