Question Kaip atvėsinti auginimo patalpą?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Turiu sandarią patalpą, kurioje daugiau nei 3 metus nebuvo jokių problemų. Gražūs aukšti raugai be didesnių problemų. Pastaruosius 6 mėnesius ji neatvėsta žemiau 30c.

Pridėjau AC, antrą įėjimą, naudoju 2 charcol išėjimo filtrus ir šiuo metu mažinu šviesos stiprumą dienos metu. Šviesos įjungiamos per naktį, o dieną išjungiamos. Lauko oras vėsesnis nei ankstesniais metais.

Šiuo metu augalai auginami vegetacijos metu, todėl jie tvarkosi, bet per paskutinį auginimą žydėjimo metu jie išvirto į nieką, todėl nenoriu, kad tai pasikartotų.

Nesuprantu, kas galėtų tai staiga sukelti. Atrodo, kad per pastaruosius 12 mėnesių kažkas pasikeitė, kad tai įvyko, ir aš nesuprantu, kas tai sukėlė.

Ar turite kokių nors idėjų, kas galėtų tai sukelti? Jūsų patarimų labai laukiame.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
turėtumėte nusipirkti vandeniu aušinamą oro kondicionierių, vadinamą opticlimate.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
taip pat , geriau gaukite išsamios informacijos kanapių auginimo svetainėse.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Sprendimas spanara veiks, tačiau tai neišspręs pradinės problemos. Galbūt viena iš ten esančių įrenginių yra sugedusi ir perkaista? Lengvesnis būdas patikrinti, iš kur tai gali kilti, būtų turėti termovizorių, tačiau jis brangus, jei nežinote, kas jį jau turi.
Ar patikrinote, ar jūsų elektros lizdas nėra perkrautas? Dėl to jie gali perkaisti
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Jūs taip pat esate teisus archeologas.
mano patirtis yra tokia, kad jei aš sėkmingai auginu kur nors 3+ metų. aš pakeičiau daug įrangos, pavyzdžiui, lemputes ar LED lemputes
nusipirkčiau naujus ventiliatorius . jei auginate 3 su viršum metų, tikriausiai iš pagrindų pertvarkyčiau patalpą.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ačiū! Atsiprašome, turėtų būti reguliariai keičiami specifiniai, lemputės, ventiliatoriai ir filtrai, todėl tai taip keista.

Ar turite kokių nors pasiūlymų dėl svetainių? Bandžiau ieškoti konkrečių, bet radau tik šį forumą
 
Top