Question Kaip sunku importuoti kokaino bazės pastą arba kokaino hidrochloridą iš Lotynų Amerikos į Europą?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kaip sunku išvengti muitinės kontrolės ir rasti rimtą ir teisėtą kontaktinį asmenį (neapsimetinėjant) kilmės šalyje, kuris norėtų eksportuoti į Europą?
Ačiū visiems!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Sveiki. Esu iš Lotynų Amerikos ir turiu prieigą prie kokaino 98%, man reikia rimto kontakto su kuo nors iš Europos
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
atsiųskite man savo telegramos vartotoją, ir aš su jumis susisieksiu, Jei esate sukčius, jums bus labai sunku mane apgauti, nes esu sukčiavimo srities ekspertas.
Ačiū!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nesu sukčius, tiesiog noriu sąžiningo kontakto su žmogumi iš Europos, kad galėtume kartu užsidirbti pinigų
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kad išvengtumėte bet kokių sukčiavimo atvejų, sandoriams galite naudoti BB Escrow.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Galbūt nesate sukčiai, bet kol kas galiu įvesti svetaines, kuriose jie gamina, nė vienas nepasiekia 98% Tai tik komentaras, prisidedantis prie mano žinių
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kalbėdamas apie 98 % noriu pasakyti, kad produktas yra aukštos kokybės, tačiau nebūtinai jis bus 98 %... Jis gali būti 95 %, 93 %, 96 %, bet aš patvirtinu, kad jis yra aukščiausios kokybės
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Gerai, suprantu, tik jei ketini ką nors daryti, turi padaryti viską, kad viskas pavyktų gerai. Atminkite, kad siunčiant reikia būti labai praktiškam, niekada nepateikite savo informacijos arba kur gyvenate. Ieškokite, kas tai padarytų už jus ir norėtų užsidirbti papildomų pinigų.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Turiu 1 žmogų, kuris nori atlikti kažką panašaus, jei norite, duosiu jums kontaktą, pasikalbėsime ir susitarsime.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Pastaraisiais metais Europą užplūdo brazilai ir tikriausiai jie gauna daug pašto siuntų iš Brazilijos, o tai gera proga kartu su visais tais laiškais siųsti kokainą.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, esu iš Col. Valle del Cauca, kur viskas labai pigu

Mano rekomendacija - nevykdykite siuntų gabenimo, tai labai subtilu, yra 95 proc. tikimybė, kad į jūsų duris pasibels policija

mano rekomendacija yra vežti su keleiviu mažais kiekiais

Tas, kuris jus patikina, kad jūsų pirkinys saugiai atkeliaus į jūsų šalį, yra melagis Aš labai gerai žinau šį klausimą ir atsitinka tik 2 dalykai: tas, kuris jus apgaudinėja, arba atvyksta policija
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ką manote apie siuntimą FEDEX mažais kiekiais? Pavyzdys: 300 g, 500 g, 500 g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Problema yra ne siuntų gabenimo įmonės, problema yra filtrai, kuriuos reikia pereiti, kad būtų galima siųsti į paskirties vietą. Atvykus į paskirties vietą, jis eina per tą pačią pasienio kontrolę 300g 500g hehehe tai arto manau, kad tai neįmanoma nepamirškite, kad turite praeiti muitinės skenerius kovos su narkotikais šunys ir detektorius, kuris yra mažas per kelias sekundes nustato, kas yra patikėta Jie nusprendžia, ar jie leidžia tai tęsti, bet jie jau praneša paskirties šalies policijai, kad atliktų operaciją, draugas, tai, ką jūs sakote, yra daug, yra žmonių, kurie moka imituoti produktą įvairiais būdais, bet mano šalyje beveik visi juos žino. Jei turite daugiau klausimų, vidaus aš paaiškinsiu daugiau abejonių, kad jūs turite
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
įdomu. Jei galite man padėti šiais transportavimo klausimais, išsklaidydami kai kurias abejones, būsiu nepaprastai dėkingas už mokymus
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Muitinės saugumo sistema oro uostuose yra griežčiausia, visi lagaminai ir bagažas praeina pro rentgeno aparatą, daugelyje arba visuose oro uostuose privaloma praeiti pro milimetrinių bangų skenerį, o kai kurių šalių muitinėse agentai turi narkotikų pėdsakų aptikimo įrangą.
Kita vertus, komerciniame uoste tikrinami ne visi konteineriai, nes dirba daug ir mažai agentų, konteineriai tikrinami priklausomai nuo kilmės (jei tai padidintos rizikos šalis) ir pan.
Tačiau čia, Europoje, visada įvežami 1000 kg kokaino kroviniai, policija taip pat daug konfiskuoja, neseniai netoli manęs esančiame uoste konfiskavo 5 tonas kokaino.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
tai neįmanoma niekas nieko negali užtikrinti turite didelę tikimybę prarasti savo pinigus
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kaip dėl kokaino arbatos mate de coca arba hoja? Kaip sunku tai atsiųsti perpakuotą kaip kitos rūšies "arbatą"?

Mane tai domintų, jei kas nors gali nurodyti svetainę, kuri nėra sukčiavimas, arba padėti man čia.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Siuntimo būdų yra per daug ir mano šalyje juos žino beveik visi. Jums reikia išsiaiškinti, ar kokainmedžio lapus legalu ar nelegalu eksportuoti tiek mano, tiek jūsų šalyje. Jei tai būtų gaminamas produktas, kurio daugelis nori, jo būtų neįmanoma transportuoti dėl naudojamo kokaino lapų kiekio, o kadangi jis yra augalinės kilmės, turite atitikti per daug reikalavimų ir turėti įmonę, kuri deklaruotų naudojimą ir mokesčius, bet, kiek suprantu, jį eksportuoti yra nelegalu
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Taip, žinau, kad iš šio 1-1,5 kg lapelio gaunama apie 10 g +-, jei santykiai teisingi.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g jums gali būti geras kiekis, mums neverta rizikuoti
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sakau jums tą patį, kad garantijos šioje terpėje yra beveik nulinės, labiau tikėtina, kad būsite apgauti, nes šis būdas daugeliui nėra pelningas ir labai retai pasitaiko tokių, kurie matuoja save, kad siuntos būtų atliekamos pateikiant savo informaciją, tada jie pasakys "taip" ir viskas, kad galėtumėte siųsti pinigus, ir manau, kad nuo šiol galite būti apgauti
Jei ateisite ir paimkite savo produktą kokiu nors būdu, manau, kad tai yra rimtesnė ir jie gali jums padėti, bet gyvena ar siunčia 1 keleivį, akivaizdu, kad turite turėti pinigų visam šiam reikalui.
 
Top