Question Kaip galėčiau ką nors išsiųsti, jei tai nebūtų su manimi susieta?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
im JAV, ar pašto dėžutės nebėra pakankamai saugios? kaip tai veikia? Kaip man gauti tokius dalykus.... Klausiu, nes importuojant iš kitos šalies, mažiausiai noriu, kad muitinė galėtų mane susekti, blogiausiu atveju... Arba net ir šalies viduje aš tiesiog negaliu rizikuoti, kad kuris nors siuntėjas bus "medaus puodas".... Aš jau esu teistas už narkotikų vartojimą, todėl bet kas, su kuo būčiau susijęs, būtų labai prakeikta... todėl nėra vietos, kur galėčiau ką nors sugadinti....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ne jūsų vardu po langeliuose nėra pakankamai saugu. Po dėžutė yra tik talpykla, iš tikrųjų niekuo nesiskirianti nuo dėžutės šalia gatvės. Reikia susikurti netikrą tapatybę arba pasiskolinti kieno nors tapatybę, gauti dėžutę jo vardu, naudoti vienkartinę pinigų kortelę arba ką nors nesusijusio su jumis. Pavesti, kad kas nors, kuo pasitikite, ją priimtų. Jie turi būti švarūs ir niekaip nesusiję su pinigų pirkimu, kad policininkai galėtų paneigti, jog jie ją pristatė. Aš esu lygiai toje pačioje valtyje, bandau sugalvoti, kaip gauti kontrabandą jos neaptikus. Yra saugumo forumas, kurį būtinai turėtumėte patikrinti, bet kai ką iš to, ką ten perskaičiau, nemanau, kad galėčiau išmokti padaryti net per šį gyvenimą. Tinkamas tiekėjas yra viskas. Įsivaizduokite, kad muitinėje guli XuCuingchong chemijos bendrovės dėžė, adresuota fiziniam asmeniui. Manote, kad jiems kils įtarimų? Tai man primena, kad slėpimasis už tikros ar gerai įsivaizduojamos bendrovės galėtų būti metodas. Daugiausia reaguoju norėdamas sužinoti, ką sako kiti, nes dabar esu čia.
 
Top