Question Kaip iš grybų išgauti Psilocybe?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ar kas nors gali man padėti?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Taigi tru, tiesiog skirkite laiko arba naudokite šerkšno mygtuką
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Aš jums pasakysiu. Užspringti 5 g tylioje tamsoje gali būti sudėtinga, bet suvalgyti želė šūvį - visai paprasta. Turiu želė šūvį Tek The Shroomery.org, kuriam jau 15 ar daugiau metų. Tuo metu jis buvo vienintelis ir tai yra pažodinis Nr. 2 iš tos temos. Štai taip psilociną nuneši toliau, nei kada nors norėjai. Žmonės dažnai nesupranta, kad jus veikia tik psilocinas. Psilociną defosforliuoja jūsų skrandžio rūgštis. Nekalbėsiu apie tai, kodėl magiškieji grybai teisingai vadinami psilocibinu, bet yra prielaida
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna stiliaus ego mirtis, visada stengiuosi, kad telefonas būtų kuo toliau nuo manęs, kai einu taip giliai ir jis yra tamsiame miegamajame, dievaži, su kokiais dalykais susidūriau tose psichonautų kelionėse šlykštu, taigi kartą tikrai mačiau, kaip žvirblis nuvertė miegančią didžiąją antį nuo medžio auštant, kai apverkiau saldainį, dabar, kai aš imuosi didvyriškų dozių, būna ančių su kamufliažiniais drabužiais, kartais jos tiesiog atrodo pasiruošusios karui, kartais jų elgesys ir šaltas požiūris ne taip subtiliai sako, kad jos ruošiasi kariauti, pasyviai agresyvios muštynės, .... Fouls yra antys fouls arba tiesiog paukščiai, fucking paukščiai vyras
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Matau, kad gavote daug atsakymų manydamas, kad jie puikūs, kas juos parašė, aš neskaičiau, psilocibiną galima išgauti juos sumalant ir, manau, 1:1 pagal svorį etanolio ekstrakcija, darant prielaidą, kad su šiek tiek vandens, kuris vėliau distiliuojamas, būtų mano geriausias spėjimas, kaip paprastai padaryti ekstraktą iš jūsų musmirių, dabar turiu batų dėžes pan subtropų ir keletą pavydžių monotubų, man tai buvo mikologijos karšta juosta, contam free taip ilgai aš sudeginau visas agaro plokšteles ir perkėlimus, taip pat daugumą grūdų į grūdus nuo tų pirmųjų perkėlimų, turiu šiek tiek purpurinės mistinės lc, kuri kolonizuojasi taip greitai ir daro puikų produktą, jei bandote juos išgauti į skystą etanolį ir arba etanolį ir dh20 bus maršrutas, galiu lažintis, kad galite rasti procesą labai lengvai, jie yra teisėti daug kur dabar, ką aš darau, yra puikus ir iki visų mano abortai ar pusė ar yra, kad neatrodo kaip kažkas id kada nors duoti kam nors maiše laikotarpį ir kai jie sukurti iki kvart stiklainio aš įdėti juos į magija kulka trumpą sprogimo ciklą ir tada gauti tai labai grynas citrinų sultys iš viso maisto produktų, kad skonis taip gerai ir aš sumaišyti du, jūs galite filtruoti po kelių valandų, bet aš paprastai tegul jis tai daro kambario tempe 12 valandų užšaldyti chil ir filtruoti išjungti tada gerti citrinų sulčių šūviai tai geriau nei bet koks šokolado batonėliai ar nieko, ką aš padariau, jūs, žinoma, galite platinti jį taip ir citrinos rūgštis daro didžiulį skirtumą smagiai ten ir žiūrėti savo ego lol
 
Top