Question Looking for a vendor pagalba priklausomiems nuo opiatų

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogainas / iohwaska arba bet kokie kiti narkotikai reikia pagalbos brangiam draugui detoksikuoti nuo opiatų
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Ar jums reikia vaistų nuo abstinencijos, arba opioidų?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Po dešimties metų nustojau vartoti suboksoną, bet naudojau kai kuriuos analogus ir ką ne saugiai naudojo, atrodo, kad jie padeda atsikratyti suboksono buvau pasiruošęs išbandyti metadoną suboksonas buvo toks sunkus tk kick
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Pone, galime nuomotis pokalbį dėl vytelių man arba signalizuokite kuo greičiau. Pill wise I can get you what's er you like if what you said earlier is legit your will be done. Aš pažadu. Aš esu Thewaterman wicker man ir signalas. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Dėl kažkokių priežasčių jis neranda jūsų signale tik Thewaterman jei galite atsiųsti man dm čia aš neturiu wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Šaunu, kad turiu signalo brolį, aš tave pasieksiu esu vyrukas su mergaitišku vardu Kailey
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, Aš negaliu sukurti Wicker paskyros.Ji mirs per mėnesį.Man reikia jūsų pagalbos.Tryin gauti artimas draugas off fent w savaites metadono ir mėnesių valium kaip reikia.Ive hrlped w 4 žmonės w sėkmės.Taip pat apima megadosing w vitamino c, bet tai nėra tai, kur man reikia jūsų pagalbos.Jo w pills.Please dm man arba pasakykite man, kaip susisiekti su jumis.that would b screamin.thanks milijonas.
 
Top