Ar pagaliau tai padariau?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Taigi, kaip, esu tikras, kad keli iš jūsų suprato, iv bandė ketono katalizės būdu iš triptofano gauti triptamino, bet susidūrė su problemomis.
Pasirodo, tiesiog negalėjau laikytis instrukcijų, nes dariau pertraukas, nerašiau užrašų ir pamiršdavau, kur esu.
Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad tai ištaisiau ir gavau šį....
Ką mes manome? Norėjau atlikti TLC, bet turiu tik didžiules plokšteles, ir pirmiausia nebuvau tikras, kokius chemikalus naudosiu minėtai TLC plokštelei "išvystyti", bet taip pat ar didžiulis dydis - kalbu apie 20x10 cm, nesukels problemų dėl lašelio absorbcijos? Be to, kaip suprantu, aš tiesiog ištirpinsiu truputį jo vandenyje ir tada visą tai atliksiu ištempdamas kapiliarinį vamzdelį, kad padaryčiau "mikropipetę" ir lašindamas lašą ant plokštelės, tada palauksiu, kol jis įsigers į silicio dioksidą, o tada pastatysiu ją vertikaliai ir įdėsiu į didžiulę vystymo talpyklą (arba didelį stiklainį), kurią naudosiu jai vystyti.
Atsiprašau, jei vartoju neteisingą terminologiją, nes mokausi eigoje, bet per kelis mėnesius nuėjau labai toli.
Atsiprašau, žinau, kad šiame įraše yra daug klausimų, todėl atsiprašau, tiesiog manau, kad kažkas čia jau yra tai daręs... tikrai.
 

Attachments

  • 1w7ZyFehXH.jpeg
    1w7ZyFehXH.jpeg
    6.1 MB · Views: 203
  • gzm6Pi4TfQ.jpeg
    gzm6Pi4TfQ.jpeg
    5.6 MB · Views: 185

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vadovavausi rašiniu apie rodio archyvus, kuriame naudotas mėtų aliejuje esantis l-karvonas, tik jį pakeičiau cikloheksanonu (iš aukščiau pateikto rašinio apie ketono katalizavimą). Tai iš esmės ir buvo viskas. Vis dar turiu šiek tiek "motininio skysčio", todėl galiu jį panaudoti ir pažiūrėti, ar galiu su juo dekarbonuoti daugiau, bet tbf tuo abejoju - manau, kad tikriausiai tiesiog pakartosiu eksperimentą, jei prireiks daugiau. Turiu jį nukošti ir pasverti, kad įsitikinčiau, ar galima daryti pagrįstą prielaidą, jog tai iš tikrųjų yra triptaminas. Turiu omenyje, kad išgarinau jį iš vandens, o tai buvo super erzinantis ir lėtas procesas - DCM būtų buvę geriau, bet kažkodėl jis nepaliko sluoksnio, todėl spėju, kad jis yra maišomas su terpentinu - dėl to aukščiau pateiktas užrašas yra neteisingas ties antrąja minėto triptamino puse arba išgavimu. Abejoju, ar kas nors iš tikrųjų perskaitys ar atsakys į tai, nes čia neturiu daug patirties, bet hey ho, man tai didžiulė sėkmė, jei tai yra tryptaminas. Iv per maždaug 4 mėnesius perėjo nuo žinojimo tik apie molekulių išgavimą iš augalinės medžiagos iki šio proceso mokymosi.
Paskyriau sau metus mokymuisi, bet pasirodo, kad gauti žinių nėra sunkiausia! Sunkiausia yra gauti reikiamų reagentų!! Ypač todėl, kad dabar noriu sutelkti dėmesį į fenetilaminus - taip pat ką tik supratau, kad tai paskelbiau ne tame skyriuje (labai atsiprašau modusų, gal galėtumėte perkelti į triptaminų skyrių?). Atsiprašau!
 
Top