Question Ar kas nors pirko cheminių pirmtakų (MDP2P, PMK glicidato, P2P...) iš kinų pardavėjo "Alibaba"?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Norėčiau sužinoti, kokia buvo jūsų patirtis perkant cheminius pirmtakus iš Kinijos tiekėjų per "alibaba", nes tai produktai, kurie pažeidžia "alibaba" standartus, pirkimo neapsaugotų "alibaba" sąlyginio deponavimo sistema, todėl nebūtų galima susigrąžinti mokėjimo, pavyzdžiui, sukčiaujant, atsiunčiant jums pakaitinį arba kitą produktą. Ačiū visiems!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba kovoja su abejotinų cheminių medžiagų tiekėjais. Esu įsitikinęs, kad visi tiekėjai, kurie siūlo nelegalias pozicijas Kinijai, yra sukčiai.
Tačiau visiškai įmanoma nusipirkti PMK, BMK etilglicidato, benzaldehido, metilpropiofenono ar bromketono.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ar žinote, kur galėčiau įsigyti PMK glicidato? Kinijoje radau pardavėją, kuris neva juo prekiauja, ir jis leidžia man asmeniškai nuvykti į jo įmonę Kinijos Hebei provincijos Xingtai mieste, kad galėčiau patikrinti, ar tai originalus produktas, o ne pakaitalas, bet ar prasminga, kad jis leidžia man tai padaryti? kadangi PMK Kinijoje yra nelegalus, galėčiau būti Kinijos vyriausybės
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Dabar Kinijos gamintojai parduoda tikrojo PMK pirmtakus.
Kinijos vyriausybė jo nedraudžia.

Galiu pateikti visą receptą nuo PMK pirmtako iki P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nežinau, iš kur gavote šią informaciją, MDP2P yra nelegalus Kinijoje mate
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... viskas eina per ten.... užtikrintas pristatymas, pinigų grąžinimo galimybė, ko daugiau norite?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Praneškite man, jei manęs reikia

Galiu atlikti cheminių medžiagų pirmtakų tyrimus

Mano kaina yra labai palanki

Pateiksiu pavyzdžių, kuriuos galėsite ištirti
 
Last edited:
Top