Question fluorinti amfetaminai

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kokie amfetaminai gali būti insufliuojami? Psyconautwiki yra tokių, kurių vartojimas išpūstas, o kitų - ne? Turiu 3-fma, kurį man davė per klaidą ir jį insufliuojant labai skauda, o wiki nėra nurodytas insufliuotas vartojimas. Jie padarė klaidą užsakyme. Pirkau granulių. Ar yra kokių nors rekomendacijų? Amfetamino nevartojau kokius 6 metus ir neprisimenu, ar taip skaudėjo.

Galbūt mano nosis yra sulaužyta nuo viso supjaustyto kokaino, kurį visą tą laiką vartojau

Ar kam nors patinka RC tema? Neseniai ją atradau ir ji patraukė mano dėmesį. bet tabletės, norėdamas nusipirkti 3fma perku tikrą amfetaminą, kuris yra pigus
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Knygoje skaičiau, kad kažkas turėjo tikrai švarų 4-fluoro, du kartus išgrynintą, ir jis neturėjo jokių nemalonumų su sulfatu. tačiau atitinkamas aldehidas ir propenas... artimas benzilo chloridui, jei yra karštame tirpale.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ir kaip jį išgryninti? Jei jis labai sudėtingas, ar galėčiau jį kristalizuoti?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Galite atlikti rūgščių bazių a/b gryninimą, peržiūrėkite temą šiame skyriuje. vietoj ekstrakcijos tirpikliais galite atlikti distiliavimą garais, kad pasiektumėte maksimalų grynumą.
Druską galite plauti sausu acetonu.
Galite perkristalizuoti iš karšto alkoholio.

Tai maždaug tiek, kiek galėtumėte padaryti praktiškai.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ar galėtumėte pateikti man pranešimo nuorodą? Kaip tai susiję su distiliavimu vandens garais?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
distiliavimas vandens garais yra tik laisvosios bazės gryninimo procedūra, o mažiems kiekiams ji yra gana sudėtinga (turite laisvai ištirpinti druskos vandeninį tirpalą {dešimtys gramų}, pridėdami į jį šarmo, kol pakils pH, tada per įkaitintą tirpalą praleisti garų srovę, kurią surinksite naudodami distiliacinio tiltelio kondensatorių, trumpai tariant)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Man būtų nesunku jį iškristalizuoti. Man reikia alkoholio, ir viskas, ar ne?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jei kalbame apie FB distiliavimą vandens garais, atliekamą be brangios laboratorinės įrangos, turiu omenyje su pagrindiniu distiliavimo rinkiniu + kaitlente + vakuuminiu kompresoriumi, kiek laiko paprastai užtrunka distiliuoti 500 ml FB ir kokia numatoma išeiga procentais? Tikriausiai paviršiaus temperatūra turi būti kontroliuojama tarp 110-130, ar ne?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Negaliu tiksliai pasakyti, bet bazinis yra viskas, ko jums reikia, nereikia jokio vakuumo. be to, niekada nedistiliuočiau 500 ml bazės (neskaitant tirpiklių).
Nuostoliai praktiškai lygūs 0, nes iš tikrųjų šalinate priemaišas ir tirpiklį, o ne produktą. šiuo klausimu bandžiau ir esant N2 srautui, ir atmosferoje, ir didelio skirtumo nėra.
Jūsų RM, priklausomai nuo vandenyje tirpių priemaišų, pakils ne daugiau kaip iki 110, apie plokštelės paviršiaus temperatūrą neturiu supratimo, paprastai temperatūra matuojama viduje esančiu zondu, plokštelės paviršius daug ko nepasako.
Jei naudojate plokštelę, svarbu apvynioti aparatą plėvele, kad kuo geriau izoliuotumėte, kad rezultatai būtų greiti ir nesukeltų problemų, visas įrenginys turi būti karštas iki to momento, kai kondensatorius pradeda aušinti garus.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Daug kartų sintetinau 2-FA ir 4-FA. Toks jausmas, kad įkvėpus šių medžiagų, jos niekuo nesiskiria nuo amfetamino. Tačiau 4-FA suteikia geresnį poveikį, kai vartojamas per burną. Įdomios medžiagos, 2-FA suteikia lengvą stimuliaciją su euforija, o 4-FMA labai panašus į MDMA.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ar yra paprastas būdas išvalyti amfetaminą, kad galėčiau gerai inhaliuoti. ar jis tiktų su alkoholio ipa? O gal geriau naudoti sausą acetoną?

nes abejoju, kad jis gali susikristalizuoti į didesnius kristalus
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
perkristalizavimas yra gryninimo metodas, jo esmė - sulaikyti teršalus skystoje fazėje, nebūtinai išauginti didesnius kristalus
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
jei produktas tikrai nešvarus, reikia atlikti "pagal knygą" perkristalizavimo procedūrą, kuri pirmiausia apima karštą verdančio tirpalo filtravimą, į kurį įdedama aktyvintosios anglies ir filtruojama karšta, prieš paliekant tirpalą atvėsti (tačiau atsargiai, dedant anglį į verdantį tirpalą, jis putoja, o piltuvas turi būti tikrai karštas, aišku, būtinas vakuumas)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
įkvepiant nemalonu, norėčiau, kad būtų galima jį išvalyti, nesu ekspertas. Galiu atlikti valymą su IPA. Taip pat galiu gauti etilo alkoholio be bitrekso, kad galėčiau atlikti rekristalizaciją. 3-fmp etanolyje yra maždaug 30 mg-ml tirpalo. turėčiau dar kartą pažiūrėti į pdf, kad tai patvirtinčiau. ką būtų lengviausia padaryti? Nemanau, kad man pavyks atskirti bazę.

ar man daryti abu veiksmus? valymą ir rekristalizaciją? Jei negaliu inhaliuoti, geriau kristalus pridėti į gėrimą, nes pridėti sulfato man sunkiau dozuoti ir apskaičiuoti. Pirmenybę teikiu galimybei vartoti per nosį, bet būdamas švarus ir be skausmo, jei negaliu to padaryti, norėčiau turėti galimybę pasigaminti kristalų, kad galėčiau jų dėti į gėrimą, arba bent jau granulių ar ko nors nuoseklesnio

jei valymas su IPA tarnauja tam, kad galėčiau įkvėpti, pamirštu perkristalizuoti. paaiškinti, jei negaliu pakankamai išsivalyti, kaip nors gauti granulių ar kristalų
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Matau save gebantį tai padaryti. išskyrus tuščiažodžiavimą, bet man kažkas ateis į galvą
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jei ketinate ką nors plauti, darykite tai šaltu sausu acetonu. tinka ir IPA, bet šis ypač turi būti sausas ir šaltas.
Manau, kad misteris Haberas jums tai šiek tiek per daug komplikuoja, normalus recryst. padoriai nuvalys jūsų gaminį, nereikia jokio vakuumo. Tiesiog pašildykite šiek tiek metanolio arba IPA iki virimo ir po truputį lašinkite tą karštą alkoholį, kad išspręstumėte visus savo miltelius. tada tiesiog palikite tai netrikdomai ant savo šaldiklio viršaus ir, kai jis atvės iki kambario temperatūros, įmeskite į šaldiklį.
 
Last edited:

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tai priklauso nuo to, kiek kainuoja įsigyti sausojo acetono. Acetoną parduoda kaip dažų skiediklį, o aš matau kai kuriuos nagų lako valiklius, kurie teigia, kad juose yra 100 % acetono. Nežinau, ar galiu gauti gryno sauso acetono. IPA galima lengvai rasti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pradžioje turėjau daug bėdų su nagų lako klasės acetonu ir visada paaiškėdavo, kad jame yra bent 50 proc. vandens, bet, manau, tai priklauso nuo to, kur esate, žinoma, problemą galima išspręsti distiliavimu (nes nagų lako valiklis yra acetono tirpalas vandenyje, hileriškai). Tačiau praktinė acetono (arba bent jau MEK) svarba yra tokia didelė, kad taip pat galiu įsivaizduoti ryžtingą žmogų, kuris iš tikrųjų galėtų jį sintetinti iš IPA lengvos oksidacijos būdu (refliuksas su bichromatu pereina į distiliavimą, kaip rodo temperatūros pokytis, nes acetonas verda maždaug 55C, nuolatinis produkto pašalinimas turėtų būti lengvas, o grynumas padorus).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Neturiu jokios laboratorinės įrangos, kad galėčiau distiliuoti acetoną, man reikėtų bent jau laboratorinių stiklinių indų
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tiesa, kartą bevandenį kalcio chloridą (daug jo) pridėjau į nagų lako valiklio klasės acetoną, kol jis egzotermiškai (švelniai) išsisalavo, tada išskyriau viršutinį sluoksnį ir pridėjau daugiau CaCl2 anh. (siccum), kuris dar labiau sugėrė vandenį, tada maždaug 35 % pradinio produkto tūrio panaudojau kaip "acetoną". Kitos džiovinimo priemonės, manau, taip pat būtų tinkamos, taip pat rekomenduoju išsiaiškinti sūdymo reiškinį, nes jis yra esminis geto chemijoje.
 
Top