Question FC acetilinimo klausimas

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Aš galvoju apie kai kurių dvigubai pakaitintų katinonų sukūrimą ir jų biologinį tyrimą pirmą kartą hystrojoje.

Ką užsisakiau :

1. 4Chlorotulenas
2. 3chlorotulenas

Tikiuosi, kad vieną iš jų po acetilinimo gausime 4Chloro3Methylpropiophenone, o kitą 4Methyl4Chloropropiophenone, jei kas nors gali man pasakyti tikrai, būsiu laimingas.

Turiu kelis kilogramus AlCl3 ir litrą propiono chlorido, kuriuos panaudosiu eksperimento metu. Neprisimenu, ar atliekant FC propiono chloridas ir Alcl3 sudaro kompleksą, į kurį lėtai pridėjus aromatinio benzeno susidaro ketonas, ar aš klystu? Būsiu laimingas, jei kas nors žinantis atsakys į šį klausimą, arba kaip visada turėsiu viską ištirti pats...

Kai gausiu užsakymą, pateiksiu sintezės dokumentus (sintezės tikslas: 3Chloro4MethylMethcathinone ir 4Chloro3MethylMethcathinone.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Jūs kalbate apie Friedelio ir Krafto AKILIACIJĄ, acetilinimas apima tik acetilo grupės prijungimą, o tai nėra tai, ko norite. Acilinimo su propiono rūgšties chloridu (propiono rūgšties chloridu) ir halogenizuotais toluenais produktą nėra taip lengva nuspėti kaip vien tik tolueno atveju. Halogenai taip pat turi įtakos tam, kur acilgrupė prisijungia prie benzeno žiedo. Atlikite dar keletą tyrimų ir visada bandykite reakciją nedideliu mastu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
ačiū už atsakymą, ar žinote, kad jei ketono gamybai naudosiu grignardą, gausiu pageidaujamą aromatinę struktūrą ?
 
Top