Klastotė P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Remiantis kelių geltonų kristalų, parduodamų kaip P2NP, pavyzdžių TLC duomenimis, pastaruoju metu parduodama daug visiškai arba iš dalies suklastotų P2NP. Na, tai tiesiog per daug paprasta, paprastas nitrostirenas, pagamintas iš benzaldehido ir nitrometano, atrodo beveik identiškai, kvepia identiškai ir tiesiog nesukuria amf.

Jei kas nors žino pardavėją, kuris ES už padorią kainą parduoda tikrą P2NP (prašau, ne nitrochemiją) ir yra pasirengęs pateikti (mokamą) pavyzdį, parašykite man PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, ačiū už informaciją. Ar galite pasakyti, iš ko gavote netikrą p2np? Įdomumo dėlei, kodėl neužsisakėte nitrochemijos? Netrukus planavau atlikti bandomąjį užsakymą iš nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Esu visiškai tikras, kad nitrochemis yra puikios kokybės, užsisakyčiau ten, jei ne kitos asmeninės priežastys, dėl kurių šiuo metu to padaryti neįmanoma.
Mėginius man davė kiti asmenys, kurie turėjo problemų dėl tinkamų rezultatų gavimo, tačiau nė vienas iš jų man nepasakė, iš ko konkrečiai pirko mėginius, ir bet kuriuo atveju nesakyčiau jokios pavardės, nes tai tik gandai.
Tačiau juokinga, kad geriausiai atrodantys mėginiai buvo patys blogiausi, o keistai tamsiai aliejinės išvaizdos mėginys davė gana gerus rezultatus.

Mačiau, kad dažnai jis parduodamas kaip "nitrostirenas", ir nors P2NP priklauso nitrostirenų šeimai, paprastas nitrostirenas NĖRA tai, ko norite.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-chemistry man puikiai pasiteisino , manau, kad u galima užsisakyti mažiausiai 20g.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Taip pat apsinuodijau pardavėju, vardu Pikasas, kuris pardavinėja blogos partijos netikrą A aliejų
 
Top