Looking for a vendor Gyvsidabrio (II) nitrato CAS 10045-94-0, skirto amfetamino laisvosios bazės sintezei, ES tiekėjas

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Gerbiama "Breaking Bad" bendruomenė,

Esu Koko, DN aktyviai dalyvauju nuo kelių savaičių.

Nuo 4-5 mėnesių man tenka misija suprasti amfetamino laisvosios bazės sintezę.
Daugiausia ieškau 2 sintezės metodų:

1. Amfetamino laisvosios bazės gamyba iš P2NP ir gyvsidabrio (II) nitrato
2. Amfetamino laisvosios bazės gamyba iš APAAN

Nors man nekyla problemų dėl visų prekursorių tiekimo 2-ajam sintezės metodui, mane taip pat domina (mokslinių tyrimų tikslais) 1-asis sintezės metodas. Kad galėčiau geriau suprasti visą gamybos procesą.

Peržiūrėjęs Dread & BB radau keletą (potencialiai) patikimų P2NP tiekėjų, tačiau vis dar trūksta rasti ką nors, kas galėtų tiekti gyvsidabrio (II) nitratą Europos Sąjungoje.

Turiu tiekėjų Kinijoje ir (arba) Indijoje, kurie galėtų siųsti gyvsidabrio (II) nitratą už 1 850 EUR už kilogramą, įskaitant greitąjį siuntimą ir muitinį įforminimą, tačiau man nelabai patogu siųsti tokį karštą produktą per daugybę muitinės patikrinimų, tai pernelyg rizikinga.

Yra įvairių Europos bendrovių, kurios parduoda šį produktą, bet tik registruotoms bendrovėms ir su daugybe apribojimų.

Būčiau laimingas, jei atsirastų kas nors, kas galėtų čia pagelbėti ir galbūt nukreipti mane į patikimą DN pardavėją arba kitą būdą jį užsisakyti (pvz., kaip Nitrochemis P2NP).

Tikslus produktas, kurio ieškau, yra:

Gyvsidabrio (II) nitratas CAS: 10045-94-0

NEBANDŽIU ieškoti monohidrato, (I) nitrato variantų arba įprasto gyvsidabrio.

Laukiu jūsų atsakymo.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, Ar bandėte paklausti tiekėjų iš Sąrašo skyriaus?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Sveiki atvykę,

kreipiausi į vieną iš jų, kuris turėjo didžiausią produktų įvairovę (Constantylious).

Šiuo metu laukiu atsakymo.

Jei man nepavyktų rasti patikimo tiekėjo, ar jūsų rekomendacija būtų sintetinti jį pačiam?
Jei taip, ar galėtumėte man pateikti nuorodą į vadovą čia, forume? Heisenbergas man sakė, kad toks yra, bet, deja, man nepavyko jo rasti.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Tai radau viename iš ankstesnių jūsų pranešimų:

Dabar ruošiame gyvsidabrio druską. Iš vaistinės paimame gyvsidabrio termometrą, suvyniojame jį į popierių, sulaužome apatinį galiuką. Visą gyvsidabrį supilame į stiklinę, į kurią po to įpilame 4 ml azoto rūgšties (70 %). Nepamirškite, kad gyvsidabrio garai pavojingi sveikatai! Kad prasidėtų reakcija, stiklinę reikėjo įkaitinti iki maždaug 50 laipsnių temperatūros, retkarčiais pamaišant. Visas gyvsidabris ištirpo maždaug per 30 minučių, o iš stiklinės išsiskyrė oranžinės dujos - azoto oksidas (IV). Reakcijos lygtis yra tokia: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Kai prašiau vadovo, turėjau omenyje vaizdo vadovą, apie kurį man pasakojo Heizenbergas ir kurio negalėjau rasti.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Labai ačiū, žmogau! Tai buvo didelė pagalba! Įtrauksiu ją į savo rašinį!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Galbūt čia:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Jie pateikė uždraustų prekių ir priima tik registro mokėjimus ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
N2O3 yra geras produktų šaltinis, tačiau kai kuriems produktams jie reikalauja "galutinio vartotojo pareiškimo" ir PVM mokėtojo kodo.

Manau, kad jie yra šiek tiek labiau pasimetę, kai kalbama apie reglamentus, bet turėkite tai omenyje užsakydami ten, tai bus nurodyta užsakymo formulėje svetainėje.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

turėkite omenyje, kad jei jie prašo pateikti vat NR, jie gali siųsti tik kadrus nuo vat NR.
o kai kurios įmonės eina net funder, kad banko sąskaita taip pat turi būti prijungta prie vat arba savininko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Taip, tai turi daug prasmės tbh. Būtų įdomu pabandyti apgauti šią sistemą per suklastotų tapatybės kortelių ir fiktyvių bendrovių ar suklastotų įmonių sistemą.

Nepaisant to, jau radau pirmiau aprašytos problemos sprendimą :) Tai buvo senas praėjusio mėnesio pranešimas!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Turėjau tokią problemą su šiuo galutinio vartotojo pareiškimu ir t. t. ir radau išmanų sprendimą...
Cheminėms medžiagoms, kurios parduodamos tik įmonėms:

1 žingsnis:
Ieškokite internete įmonės, kuri skamba kaip, jei galėtų turėti poreikį naudoti chemines medžiagas bet kokiai gamybai.

2 žingsnis:
Ieškokite Impressum ir įmonės savininko vardo ir pavardės.

3 veiksmas:
Paieška Pinterest tapatybės kortelių ir pasų šablonai, Jei jums pasiseks, rasite panašų pavadinimą, tada naudokite programą arba kompiuterio programą, kad redaguotumėte šablono pavadinimą, kad atrodo, jog tai yra įmonės savininko ID.

Dažniausiai PVM arba Vokietijoje UST-ID taip pat galima rasti Impressum.

Tada sukurkite el. pašto adresą, kuris būtų panašus į įmonės.

Galiausiai susikursite paskyrą tiekėjų parduotuvėje ir užsisakysite pageidaujamus produktus. Pristatymas adresu, prie kurio turite prieigą. Kai esate galutinio vartotojo išrašui, į savo šablono duomenis įrašote adresą, kuriuo naudojatės, kad gautumėte.
Pakeiskite vardą prie skambučio prie lauko durų ir pašto dėžutės.
Tai šiek tiek darbo, bet man labai gerai pasiteisino.
Tik tokiam "darbui" turėtumėte naudoti papildomą telefoną.
Tikiuosi, kad galėjau jums padėti
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Geras vadovas! Ačiū už indėlį

Geriausia būtų gauti skaitmeninį ID, kuris atspindėtų pavadinimą 100 %
 
Top