Question Efedrinas 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, jei kas nors žino, kad efedrinas veiks, visi tiksliai žino, už ką :))
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
jei iš šio EPHEDRINE galite padaryti Meth
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jei kas nors moka, tas gali. Bet tai faktas, bet koks jūsų klausimas????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
JEIGU nežinote atsakymo bro jūs, neatsakinėkite, manau, kad visi suprato klausimą :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Žinoma, 😆naudokitės paieškos funkcija. Efedrinas / pseudoefedrinas turi 2 chiralinius centrus, o redukcija pašalino pirmąjį, todėl abu produktai pereina tą pačią reakciją ir gaunamas tas pats produktas Efedrinas ir pseudoefedrinas yra tarpusavyje pakeičiami.
Ei, nepirk iš manęs, vaikeli😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
mate aš žinau, ką turite omenyje, bet ne kiekvienas efedrinas yra tinkamas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Yra tik 1 efedrinas, jis turi 2 enantiomerus. Galėčiau tiesiog pasakyti jums atsakymą, bet geresnis būdas yra jums pačiam pasidairyti ir išsiaiškinti.
1. Eikite į Vikipedijos puslapį apie efedriną ir atkreipkite dėmesį į alfa anglies chiralumą.
2. Ieškokite "D-metamfetaminas", spustelėkite "pics" ir atkreipkite dėmesį į alfa anglies chiralumą. Kurios iš jų jums reikia: 1s,2r ar 1r,2s
Pasakykite mums atsakymą💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Mate aš nenoriu daryti metamfetamino ar kažką, aš galiu rūšiuoti efedriną aš turiu 2 skirtingus numerius ir aš nežinau, kuris iš jų yra geresnis, arba jei galite padaryti metamfetaminą iš abiejų, maniau Klausimai yra skirti, bet jei niekas nenori atsakyti, man nerūpi
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metamfetaminą kas nors, kas gali, gali pasigaminti iš abiejų. Pseudo ir efetaminas. Bet kaip sako @Frit Buchner: sužinokite apie enantiomerus / izomerus. Aš taip pat nesu pakankamai susipažinęs, kad galėčiau patarti, bet atrodo, kad galiu duoti jums šiek tiek patarimų.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Bro aš neklausiu, ar aš galiu padaryti iš efedrino ar pseudo aš žinau, kad galiu padaryti iš abiejų aš klausiu, ar aš galiu padaryti iš kiekvieno efedrino, aš turiu galimybę pasiūlyti čia forume abu yra efedrinas, bet skirtingas skaičius CAS vienas yra HCL, todėl aš žinau, o antrasis yra laisvas amino... ASK nes manau, kad daug žmonių bus įdomu apie čia.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Atrodo labai korėtas, norite ką nors pasiūlyti ir nežinote ką? Paieškokite to "Google" arba ieškokite etiketėje.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
neteisingai galvoju, žinau, ką noriu pasiūlyti, anksčiau turėjau cirrus arba EPHEDRINE ARENA, man nereikia visko žinoti, Arena turi EF HCL, o vaistinėje neradau jokio produkto, kurio sudėtyje būtų laisvojo amino,
tai apie tai
 
Top