Question dtox metodas

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
reikia patarimo dėl detoksikacijos nuo opiatų metodų ir sielovados, kad būtų galima gauti produktų detoksikacijos metodui
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Priklauso nuo opiatų. Pirmas dalykas, kurį reikia daryti sprendžiant fizinės priklausomybės problemą, yra pereiti prie ilgiausiai veikiančios vaisto formos, kurią galite rasti, geri yra bupropiono pleistrai. Tada tiesiog proporcingai mažinkite dozę, t. y. 10 mg dozę, jei pašalinsite 2 mg, kad ji taptų 8 mg, ji sumažės 20 %. Tuomet, kai mažinate 8 mg, vėl nepašalinsite 2 mg. Man prireikė 2 savaičių, kad atsikratyčiau geriamojo morfijaus "priklausomybės" (4-5 mėn. 10mg kas 4 val. ar pan. paskirta), kai tik buvau sumažinęs dozes, perėjau prie kodeino.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Jei vartojate heroiną, galite mažinti vartojimą, kol visada sirgsite, o tada pereiti prie norcos ar kažko kito, tada pereiti prie to augalo, kurį visi naudoja... prasideda w a k.its a tree.then yiu should look up megadosing with vitanim c.I once got off heroin with megadosing vit c and a weeks methadone then folloeed by a months valium when neefef.Aš buvau be opiatų dvejus metus, tada patekau į fent.buvau padėti žmonėms nuo frnt tuo pačiu būdu, bet aš nukritau į herioną nuo fent.then dserios tabletes, tada silpnas tabletes ir vitamino c megadoding.look ip megadoding.look ip megadosing..its harsh but amazingly effective.theres a chick who jyst uses it at her rehab and itd wirkin..good luvk my frirnd.i eish yiu the best.
 
Top