Question Braižymas per borošą 3.3

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Taigi mano klausimas toks: ar kas nors turi praktinių žinių apie skylės gręžimą Borosilikateglaz 3.3 su volframo karbido arba deimantiniu grąžtu?

Man rūpi 20-35 mm skersmens matmenys.

Priežastis yra ta, kad iš esmės visi skiriamieji piltuvėliai po 10 000 yra išparduoti, vieninteliai galimi iš Duran ir t. t., o jų kaina siekia 500 JAV dolerių be siuntimo.

Taigi pagalvojau, kodėl gi nesusikūrus tokio pat pačiam.

10 000 l kolba su apvaliu dugnu, 40/45 kakleliu, reduktorius 40/45 - 29/32 ir 29/32 atsargų čiaupas, dvipusis ekspoxyglue, atsparus acetonui ir panašiems stipriems pirmtakams, ir išgręžti skylę kolbos dugne, ET VOILA! Seperacinis piltuvėlis už mažiau nei 60 JAV dolerių
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tai gana kvailas sumanymas, nes, pirma, tikimybė, kad jūsų modifikuotas skirstomasis piltuvėlis suduš pirmo naudojimo po tokios "modifikacijos" metu, yra 100/100.
Po tokios modifikacijos reikia "sukalibruoti" stiklą, jei ne, jo struktūra bus suardyta, net ir sureguliuotas jis nebus toks pat tvirtas, koks buvo, kai buvo išpūstas.
Hdpe arba pp būgnas ant rėmo su vožtuvu, kodėl gi ne? Arba, jei primygtinai reikalaujate stiklo, susiraskite profesionalų stiklo pūtėją, kad jis apačioje įtaisytų vožtuvą, jei dar turite jų dalių.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Suprantu, ką norite pasakyti, bet kalbate apie "grūdinto stiklo" savybes, su kuriomis turiu kažkiek patirties.

Borosilikatinis stiklas turi kitokią cheminę sąrangą.

Forumuose skaičiau apie kelis tai bandžiusius žmones ir net youtube mačiau vaizdo įrašų, kuriuose žmonės gręžia skyles į BSC 3.3.

Tačiau man buvo įdomiau, kas tai darė cheminių reakcijų požiūriu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Atliko nesuskaičiuojamą daugybę improvizacijų ir turiu pasakyti, kad net ir turint argumentuotą mokslinio stiklo pūtimo praktiką, prie tokio dydžio, su kuriuo susiduriate, negalima prieiti mėgėjiškai.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pritariu @UWe9o12jkied91d. Sėkmingo gręžimo atveju jūsų kolba pačiu netinkamiausiu momentu įtrūks. Šiai manipuliacijai verta naudoti plastikinį kanistrą.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Daug kartų esu dirbęs su stiklo gręžimu, tačiau tai nebuvo borosilikatinis stiklas. suprantu jūsų dilemą, bet negalvočiau to daryti. volframo karbido kriaušės ar ieties formos grąžtas kaip niekur nieko pereis per 1/4 colio stiklą, bet tokio skersmens stiklas nepasiekiamas be deimantinio pjūklo. galbūt.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Gerai,

buvo verta pabandyti, bet atrodo, kad idėja yra nuo stalo, ačiū už visą indėlį.
 
Top