Ar fentalogai vis dar egzistuoja 2022 m.?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Sveiki. tikiuosi, kad tai tinkamas forumas, bet norėjau sužinoti, ar fentalogai iš tikrųjų vis dar egzistuoja? Visi Reddit ir Dread sako, kad jokiu būdu, bet aš negaliu patikėti, kad koks nors chemikas iš tikrųjų nebūtų pasipelnęs iš jo, kad būčiau sąžiningas.

Ir kadangi aš ką tik praleidau tą aukso amžių, aš mirčiau, kad išbandyčiau kažką panašaus į FuF arba AcytylFentanyl, jei jis yra prieinamas tamsiajame tinkle, praneškite man! O ir tiems, kurie iš karto nekenčia Fent, prašom išeiti. Jis baisus tik tada, kai niekšai prekeiviai jį parduoda kaip heroiną arba deda į kitus nesusijusius narkotikus.

Jei sąmoningai dulkinatės su Fentaniliu, turėtumėte žinoti, į ką grįžtate imo. Ir ačiū už pagalbą :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Sveikinimai: "Sveikinimai,
buvau šalia Aukso amžiuje ir man gėda, kad federalinės agentūros grasino rinkos moderatoriams, iš esmės sakydamos, kad jei bus atvirai parduodami Fent ar Fentalogues, jos bus labiau linkusios eiti po rinką. Taigi dabar viskas įvardijama kaip China White arba sintetiniai opiatai.

Aukso amžiuje mano mėgstamiausias buvo MAF. Norėdami atsakyti į savo klausimą, paieškokite pavyzdžių drugdata.org. Pamatysite toną įvairių fentų atmainų. Vienintelė vieta, kur, man atrodo, išvardyti, yra Kinijos svetainės & aš atsisakau pirkti bet ką, kas nėra eskortas. Be to, pagal kainas galėčiau pasakyti, kad viskas yra išjungta. Prieš daugelį metų turėjau karf pardavėją. Tuomet ji kainavo 550 USD už gramą ir pardavėjas pripažino, kad ji buvo gerokai sumažinta. Pardavėjas taip pat patarė pirkėjams atidaryti su pirštinėmis ir kauke ir pjaustyti toliau, nes kitaip rizikuojate gyvybe. Jie taip pat labai rekomendavo naudoti "Vmixer". Neseniai susidūriau su kinų pardavėju, teigiančiu, kad parduoda 5 g gryno karfio už 850 JAV dolerių. Aš vadinu tai nesąmone. Bet galbūt tai yra Carf su šūdinais pjovimo kiekiais!

Žinau, kad fentalogai vis dar egzistuoja tik dėl drugdata.org. Jūs matote daugybę įvairių rūšių fent ir fentalogų. Tačiau dauguma pardavėjų vis dėlto neturi supratimo, ką tiksliai jie parduoda. Asmeniškai aš manau, kad aukso amžius buvo saugesnis. Tuomet ppl aptarinėdavo, kiek pjaustytų medžiagų prideda į vieną gramą, kad iš esmės nuodus paverstų kažkuo vartojamu. Be to, iš savo patirties sužinojau, kurios rūšys man patinka, o kurios ne, taip pat kurios yra tiesiog per stiprios, kad jas varginčiau. Patikrinkite drugdata.org ir pamatysite, kokių rūšių yra.

Gaila, kad kinų interneto svetainėse nuo pat pradžių prašoma pirkti urmu ir jos nėra saugomos. Išmokau pamoką užsisakydamas padirbtas cigaretes. Žinoma, jie niekada neatėjo ir ekrano vardas tiesiog pakilo ir dingo. Jei negaliu tikėtis, kad atvyks 30 JAV dolerių kainuojanti cigarečių dėžutė, aš Def nerizikuosiu 10 g fentalogo ar metakvalono.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ačiū už atsakymą. Galbūt radau teisėtą svetainę, kurioje galima bent jau nusipirkti zenų ir kai kurių fentalogų. Jie veikia iš HK, o ne iš Kinijos, todėl tai būtų patikrinti. Svetainę taip pat buvo labai sunku rasti per paieškos sistemas, kurias matau kaip gerą dalyką, nes "Google" jūs gaunate tik vėžį nesusijusius ir sukčiavimo šūdus.

jos juokinga, nes aš užsikabinau ant aprašo dėl vėžio ir chemoterapijos. Pradėjau nuo oksi, tada heroino, tada rc, o dabar mano tolerancija yra tokia didelė, kad fent hcl net nepadarė man šūdas. (kurį laiką turėjau teisėtą tiekėją iš Indijos, kuris atsiuntė savo medžiagą ir atvežė ją čia per 5 dienas(!!), o paprastai indiška medžiaga net nepraeina muitinės ir užtrunka savaites, nes aš esu vakarų ES. Bet jis tapo atsilikėliu ir dabar jo, deja, nebėra. Jis taip pat galėjo daryti karfento sintezę, nes dirbo vaistinėje / gamykloje, kur kartkartėmis pavogdavo produktą.
Jis teigė, kad 1g carf būtų 1000usd, kurį aš buvau iki, bet man trūko pinigų dėl to, kad dažnai sukčiavo. Jo fentas buvo legalus ir aš visada jį gaudavau, o jis turėjo laboratorinius tyrimus, rodančius grynumą, kuris buvo 98 %. Gėda, kad praradau šį vyruką. Jei kas nors nori žinoti jo elektroninio pašto tiesiog dm mane, galbūt jūs taip pat žinojo ar žino jį. Aš tiesiog noriu žinoti, kodėl jis tapo retardas ir iš tikrųjų sukčiavo mane iš 200 $ paskutinį kartą, o kitam vaikinui jis pavogė dar 300 ar pan... nes jis ieškojo fent ir carf Australijoje ir buvo iki pirkti iki 10k legalių farmacinių opioidų per mėnesį..

Aš turėjau prarasti 3k dėl šių sukčiavimo šūdų. Jei kas nors ką nors žino ar gali padėti, prašau, nedvejodami kreipkitės į pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Daugelį metų užsiimu įvairių psichoaktyviųjų medžiagų gamyba.
Fentanilą ir jo analogus labai lengva pagaminti.
Geriausi analogai yra 3-metilfentanilis ir karfentanilis.
NPP labai lengva pagaminti.
Iš benzilo cianido lengvai gaunamas 2-fenilaminas.
Kondensuojant su akrilatais, gaunamas nepakeistas NPP, pridėjus papildomų akrilatų, galima gauti pakeistą NPP.
Norėdami gauti nepakeistą fentanilą, imame įprastą NPP ir pridedame analino grupę.
Po to ANPP tirpiklyje išmaišome, pridedame propionilo chlorido ir maišome 8 valandas. Tirpiklis paimamas lakus. Po paros jis pats išsiskiria ir lieka fentanilio hidrochlorido nuosėdos, kurios yra didelio grynumo. (ANPP iš pradžių turi būti išgrynintas).
Kaip suprantu, forume draudžiama prekiauti fentaniliu ir jo analogais.

Tokiu atveju galiu jums pasiūlyti ANPP arba bet kurį kitą pakaitinį preparatą, kurį vienu etapu galite paversti į jums reikalingą produktą neturėdami cheminių žinių.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Galiu jums padėti su 4-anilino-N-fenetilpiperidinu.
Kaina
1 g kartu su acilinimo agentu kainuos 600 eurų.
10 g kartu su aciliuojančia medžiaga kainuos 5000 eurų.

Iš 1 g mano produkto gausite 1,3-1,33 g fentanilio hidrochlorido.
Baltos spalvos, grynumas viršija 95-98 % hidrochlorido.

Aukštos kokybės fentanilio hidrochlorido yra apie 2500-3000 vienkartinių dozių vidutiniam vartotojui.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kokią įrangą ir stiklinę naudojate fentanilio ir analogų sintezei ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Taip, ten yra daug fennylogijų.. Around here in Canada tho we've been getting some good blue color fent, it's cut but still super strong and been tested high quality, good to smoke good to shoot (turėjau omenyje, kad jis supjaustytas su kai kuriais inertiniais dalykais, jokių kitų psichoaktyvių medžiagų)
 
Top