Question žalos mažinimas

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Kaip sumažinti neigiamą vaistų gamybos poveikį (jei esate chemikas, o ne gamintojas)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, naudokite tinkamas apsaugos priemones ir laikykitės saugos priemonių. Jums skirtas specialus skyrius Profesinė sauga ir sveikata.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Klausiu apie socialinę, ekologinę, politinę, sveikatos žalą... (Žalos visuomenei ribojimas).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Taigi tikriausiai galvojate, kad gaminti narkotikus ir juos pardavinėti yra amoralu, nes tai kenkia žmonėms. Ar tiesa?
Pagalvokime apie tai taip: žmonės, kurie vartoja narkotikus sau, yra sutikę suaugę žmonės. Jie pasirinko juos pirkti ir vartoti, jie visiškai kontroliuoja, ką deda į savo kūną.

Taigi jūs turbūt galvojate, kad tai labai amoralu, tačiau šie žmonės turėjo pasirinkimą ir jį padarė. Jei jie susigadino savo gyvenimą, tai yra jų, o ne jūsų kaltė. Jei ne jūs būtumėte tai padarę, jie būtų nusipirkę iš ko nors kito. Jei tikrai norite sumažinti žalą, gaminkite kokybišką produktą arba kreipkitės į tokius gamintojus, kaip aš, nes aš buvau patvirtintas breaking bad forume kaip kokybiškas savo produkto gamintojas, kruopščiai ir rūpestingai užbaigiantis kiekvieną sintezės etapą, kad pagamintų gryniausią, švariausią ir saugiausią produktą.

Prisijunkite prie mūsų grupės ir sužinokite daugiau;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Aš suprantu. Tai atsakymas(Bet aš nesu gamintojas). Yra daug kitų problemų. Vietoj Hg/Al arba NaBH4 galite naudoti H2/PdC aliuminio nardymo cilindre... (Tai pavyzdys. Neišbandžiau).
 
Top