Muitinės reidas mano namuose (Suomija) ir išmoktos pamokos (AMA)

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Sveiki visi!

Norėjau pasidalyti istorija apie tai, kaip viskas gali pakrypti į blogąją pusę. Man viskas nutiko vieną rytą, kai naršiau TOR ir apskritai internete. Staiga kažkas pasibeldė į duris ir paskambino į jas. Paprastai į tokius dalykus nereaguoju, bet šį kartą mano šuo buvo lauke ir lojo, todėl po kurio laiko nusprendžiau pasižiūrėti per priekinio kiemo kameras. Na, bet dėl kažkokių priežasčių mano internetas dingo, o mano naujasis mobilusis telefonas atsisakė prisijungti prie belaidžio interneto, o tai būtų leidę patikrinti, kas yra prie durų. Pagalvojau, kad galbūt tai kažkas, ko laukiau, todėl atidariau duris. Na, tai nebuvo!

Tada prasidėjo gaudynės prie kompiuterių, kurias aš laimėjau, bet po to buvo trumpa akimirka, kai turėjau nuspręsti, ar tie žmonės nori gauti visus mano daiktus, ar jie yra agentai, norintys mane suimti, todėl turėjau nuspręsti, ar kovoti, ar ne. Nusprendžiau nekovoti, kai ant abiejų vaikinų pamačiau pistoletus. Netrukus pasirodė dar 10 žmonių, kurių bet kokiu atveju buvo gerokai per daug. Per kelias sekundes buvau pargriautas ir man uždėti antrankiai. Tada prasidėjo krata namuose, kuri užtruko kelias valandas. Po to buvau nugabentas į vietos policijos kalėjimą, kuriame išbuvau apie 10 dienų, o paskui buvau perkeltas į kitą kalėjimą, kuriame praleidau apie 8 savaites. Visą šį laiką neturėjau jokio ryšio su išoriniu pasauliu. Visi mano kompiuteriai ir daiktai buvo konfiskuoti ir vis dar tiriami. Mano "Pixel" telefonas per 24 valandas buvo perkeltas į sostinę, tikintis jį atrakinti, tačiau tai neįvyko iki šiol. Be to, mano pagrindinis nešiojamasis kompiuteris liko neužrakintas po to, kai buvo konfiskuotas 8 savaites. Tai sužinojau, nes vienintelis įrodymas, kurį kai kurie žmonės turėjo prieš mane, buvo nuotraukos, kurias jie padarė mobiliuoju telefonu būdami mano namuose, o iš jų galėjau matyti datą, laiką ir pan. Paklausiau, kodėl jie, apklausdami mane, nepadarė tinkamų ekrano nuotraukų, ir sulaukiau tokio atsakymo: "Koks skirtumas, kaip tos nuotraukos buvo padarytos?" Atsakiau, kad mačiau, jog jos padarytos iš mano kompiuterio, o data ir laikas buvo tada, kai jie vis dar turėjo prieigą prie jo. Po to nuotraukos iš manęs buvo atimtos, ir manau, kad kažkaip suerzinau už apklausą atsakingą agentą. Jis ar ji buvo labai blogos nuotaikos. Gėda.

Negaliu per daug smulkiai pasakoti apie bylą, nes prieš mane tebevyksta aktyvus tyrimas, kuris taip pat susijęs su nuolatiniu sekimu, įskaitant mano veiklos internete stebėjimą ir visa kita, ką tik galima įsivaizduoti. Tie agentai yra geri, galiu jums tai pasakyti, bet jie taip pat yra tik žmonės ir turi ribotus išteklius.

Keletas svarbiausių priemonių, kurias galėčiau paminėti, yra "Thinkpad", "Veracrypt", "Google Pixel", "GrapheneOS" ir "QubesOS". Jei jie nepadarys jūsų neperšaunamo, jie nepalengvins jūsų darbo ir kitoje pusėje. O bet kurioje žaidimo pusėje viskas priklauso nuo išteklių. Jei pakankamai gerai paslėpsite savo užpakalį arba bent jau pakankamai užšifruosite savo daiktus, didelė tikimybė, kad byla prieš jus bus nutraukta dėl išteklių tęsti tyrimą trūkumo. Nors nesitikėčiau, kad taip nutiks, haha.

Kalėjime prieš mane buvo naudojama nemažai psichologinių manipuliacijų, bet kai jas perpratau, jos tapo tarsi nenaudingos. Jei ne juokinga. Dar vienas dalykas, kurį noriu pridurti: iš pat pradžių visada susiraskite advokatą. Aš dėl priežasčių, kurių čia negaliu atskleisti, nuo pat pradžių neturėjau tinkamo. Su tuo vyruku teko bendrauti apie mėnesį, kol pavyko gauti kitą, kuris iš tikrųjų man padėjo. Prieš tai teko skaityti savo teises iš knygų, kurias parašė kiti panašioje situacijoje atsidūrę žmonės.

Tai jau nemažai žodžių. Trumpai tariant, esu pasirengęs atsakyti į visus klausimus apie tai, kaip viskas klostėsi.

Ramybės ir nepamirškite savo OPSEC <3
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dėkojame už jūsų istoriją!
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Jokių problemų! Jei yra bent maža tikimybė, kad galiu padėti kam nors panašioje situacijoje, viskas to verta. Anksčiau nelabai priešinausi šioms agentūroms, bet po to, kaip su manimi pasielgė, esu pasiruošęs mesti joms į darbą kiekvieną kartą, kai tik bus galimybė.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kokia psichologinė manipuliacija buvo naudojama jūsų atžvilgiu?
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Buvo išbandyta daugybė įvairių proto šukavimo būdų. Pavyzdžiui, kaip jei neprisipažinsiu, viską sujauksiu, pavyzdžiui, savo darbo vietą, teisę matytis su sūnumi, taip pat sunaikinsiu ir savo artimųjų gyvenimą. Be to, jie vykdė daugybę neteisėtų apklausų, nedalyvaujant mano advokatui kameroje. Pastarieji tikrai yra neteisėti.
 

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Kaip jie pateko pas jus? Ar tik todėl, kad naudojote "Tor" naršyklę ir apie tai pranešė jūsų interneto bendrovė? Būtų įdomu sužinoti, nes noriu imtis atsargumo priemonių, kad išvengčiau panašių problemų
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Tiesiog norėjau pranešti apie kai kuriuos būdus, kuriais jie jus stebi. Nvidia grafiką galima perjungti į režimą, kai šešėlių laikrodis perduoda vaizdą iki 50 metrų atstumu. Jie tai taikė man.

Tiems, kam įdomu, dažnis buvo 250 MHz. Paprastai jie saugo netoliese esantį pastatą. Tokiose programose kaip "discord" ir "steam" yra įmontuoti ekrano stebėjimo užraktai, todėl venkite.

Jie naudoja stinger netikrą mobiliojo ryšio bokštą, kad perimtų skambučius ir sumažintų visų įprastų skambučių šifravimą ir klausytųsi.

Jie naudosis sieniniais kontaktiniais mikrofonais ir klausysis jūsų, jei negalės gauti prieigos prie jūsų bute įrengto mikrofono.

Slaptos kameros.. Dabar jos matomos kaip šviesolaidinio kabelio galas ir jas labai sunku rasti.

Laikykite, kad visa jūsų aparatūra yra pažeista, jei ji kada nors bus grąžinta.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Pirmiausia dėkoju už patarimus. Tai buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios pasidalinau savo eksperimentais, kad galbūt kas nors, atsidūręs panašioje situacijoje, galėtų pasinaudoti anksčiau išmoktomis pamokomis ir geriausiu atveju net nekviesti federalistų į savo namus.

Dalykas apie "nVidia" GPU yra baisus, o aš iš tikrųjų prieš kelias dienas peržiūrėdamas SDR medžiagą perskaičiau, kad žmonės sėkmingai gavo vaizdą iš apsaugos kamerų, kompiuterių ir t. t. net su RTL-SDR per netyčinį radijo spinduliavimą, ir nesu tikras, ar man patinka realybė, kurioje gyvename.

Apie mikrofonus suklupo į šį straipsnį, kuris, tikiuosi, yra gerai sukurtas trolis, o ne realybė:


Būtų gražu pamatyti TOP 100 sekimo metodų, naudojamų pagal agentūrą / šalį / ką tik nori.


Jei ką nors domina RTL-SDR dalykai, pateikti aukščiau, čia yra nuoroda į RTL-SDR tinklaraštį, kuriame taip pat yra Tempest įrankių:

 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
O ir nenaudokite belaidžio ryšio, jie gali prisijungti be jokių problemų daryti MITM atakas, pažiūrėkite į savo šūdą naudodami "wireshark" ir t. t.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Ir 1 paskutinis priminimas. Vienintelis būdas prarasti uodegą šiais laikais yra daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba metro, nes jie turi vidaus šnipinėjimo palydovų programą, kuria naudodamiesi galės jus sekti. Manote, kad FGC 9 kūrėją surado blogi pirkiniai? Greičiausiai jie jį sekė nuo pat susitikimo su dokumentinio filmo kūrėjais ir tiesiog stebėjo, kaip jis eina namo.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Pradedu tikėti, kad mano ateitis yra, kai kalbama apie galimybę naudoti prietaisus, kuriuos noriu išlaikyti privačius, ir gebėjimą išlaikyti anonimiškumą yra skirti prietaisai, paslėpti prieš tai ir tinkamai sukami. Kai kuriuos prietaisus netgi galima atiduoti labdarai, kad ir kas būtų, todėl, jei ir kai kils klausimų, jie netrukus gali pradėti gyventi naują gyvenimą, taip pat suteikti priešininkams ką nors, dėl ko jie galėtų kelias akimirkas kraipyti galvą.
 
Top