Question Kokaino HCL kristalizavimas. (Padėkite man, prašau, aš esu ekstrakcijos viduryje)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Sveiki,



Esu viduryje ekstrakcijos žinau, kad turiu 5% sieros rūgšties tirpalą su kokaino alkeloidais žinau, kad kitas žingsnis yra oksidacija, bet ar kas nors žino, kokius tirpiklius turiu naudoti, kad gaučiau gražų kristalinį žuvies žvynelių kokainą? Pavyzdžiui, šitaip:
PUAhlKJ2VI


Girdėjau, kad kokaino pagrindą pagaminu su Acetonu, o paskui rekristalizuoju su dietileteriu.

Ar tai galėtų būti viskas, ar yra dar kažkas daugiau?

Prašau, padėkite man, kad galėčiau tęsti

Ačiū iš anksto.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Naudočiau 4 % amoniaką, kad paverčiau į bazę. Susmulkinus ir kelis kartus nuplovus vandeniu kaitinkite vandenyje iki aliejaus ir šalto šoko, tada tą susmulkinkite.

2) Ištirpinkite bazę 15 ml acetono viename g.

3) Įpilkite 0,25 ml 37 % druskos rūgšties vienam g ir 0,5 ml metilo alkoholio (dar vadinamo metanoliu) vienam g.

4) minutę maišykite, tada uždenkite, kad nepatektų drėgmė. Leiskite pastovėti kelias valandas.

5) filtruokite nuosėdas per filtrą ir piltuvėlį. Tačiau taip pat išgarinkite tirpiklius, kurie bėgo per piltuvėlį, nes taip atgausite daugiau. Visada būna šiek tiek vandens, o aš tingiu gaminti bevandenį. Bet naujai nusipirktame neturėtų būti daug. Problemų kyla tada, kai jis stovi 9 mėnesius ir pusė jo dingsta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Daugelis žmonių apie tai nepagalvojo, kalbėdami apie vandenį ir bevandenį bei acetoną. Acetonas DABAR išsklaido kokaino hcl. Jame išsiskiria 1 g/100 ml esant 20c temperatūrai. Vandens kiekis, kurį talpina 1/2 kvartalo oro, yra mažesnis nei 1 lašas, todėl turėtumėte atidaryti buteliuką ir leisti acetonui sugerti visą ore esančią drėgmę, tada pakeisti orą ir tai pakartoti 20 kartų, kad gautumėte 1 ml vandens. Maždaug 5 g molekulinio seifo veikia žemesnėje nei 0c temperatūroje ir per kelias savaites gali išdžiūti iki mažiau nei 1 dalelės milijonui. Jis daugkartinio naudojimo, tinka daugeliui tirpiklių, labai gerai sulaiko vandenį ir yra pigus. 5 g 3A ištraukia 1 g h2o
 
Top