Question Looking for a vendor kokaino kvestionavimas

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki , man reikia virti cocine kuo naminiu būdu. Kas man padės ? Pls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ar turite omenyje kokaino virimą į kreką? Šioje svetainėje, vaizdo įrašų skiltyje, yra puikus vaizdo įrašas, kuris jus išmokys geriau nei 2500 žodžių. Taip pat, kaip tai darau aš, ir taip, kaip tai daro visi mano pažįstami
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Niekada nesu girdėjęs metodo, kuriame būtų naudojama šiluma, bet vėlgi, jei žinai, iš kur gali žinoti?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Virėjas žargonu reiškia slaptą narkotikų chemiką. Virėjas - tai sintetinti arba išgauti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Leiskite paklausti, iš kokios šalies ar regiono esate kilęs? Mane tiesiog domina tarmės analizė. Žinoma, negaliu nesutikti su jūsų aiškinimu. Paprastai (visada) JAV "virėjas" yra demonstratyvus terminas, reiškiantis žmogų, kuris neturi įgūdžių šioje srityje. t. y. tablečių virėjas gamina metamfetaminą, bet tik iš tablečių ir tik naudodamas LiAlH4 arba HI. " There's pill cooks, then there's chemists".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Siūlau jį išversti. Sintetinti jį sunku
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Esu tikras, kad ten yra kokių nors DMT turinčių augalų. Pavadinimai, kuriais juos žinau, nebėra pavadinimai, nes esu senas 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Yra daug kitų usfse
^^. ^^ tie tikriausiai parašyti neteisingai
Kalbant apie kokaino išgavimą iš Erythoxylum sp. įsivaizduoju, kad jie džiovinami, maceruojami, mirkomi nepoliniame tirpiklyje ir maišomi. Pašalinama visa augmenija, koncentruojamas tirpiklis, rūgštis ir vanduo, ekstrakcija ECT. Ekstrakcija A/B. Bet jums reikėtų paieškoti tikro Tek, nes aš to augalo niekada nematysiu. Girdėjau, kad daugybei alkaloidų atskirti naudojamas kalio permanganatas.
 
Top