kokaino kristalizavimas / gryninimas

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Kiekvienas
žinote, kas su tuo darosi arba ką galima padaryti? iš pradžių jis buvo gana kietas ir baltas, buvo maiše ir dabar atrodo kaip paveikslėlyje.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kažkas kažkaip per daug sušildė ir priemaiša jame iš esmės virto karamele
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jei jis sausas iki kaulų smegenų, susmulkinkite jį ir kiek įmanoma smulkiau sumalkite ir (arba) suplėšykite. Užpilkite ant jo šiek tiek ledinio vandens, išmaišykite, leiskite jam nusistovėti , nusunkite vandenį ir jį išgarinkite... Taip dariau, susidūręs su panašiomis situacijomis
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sutikite su juo. Kai kurios populiarios kokaino klastotės, pavyzdžiui, lidokainas, šiek tiek tirpsta vandenyje, o kokainas*HCl labai gerai tirpsta.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Čia turėjome tam tikrą temą. Ją išsprendžiau įdėdamas į acetoną, kad vėl taptų kieta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Galite išgarinti iki pusės ar trečdalio ir įkišti į šaldiklį, tada filtruoti ir naudoti vandenį
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
taip, apie tai nepagalvojau, gaila, kad išmečiau 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Spėju, kad slaptieji chemikai jau ne tokie, kokie buvo anksčiau. Vanduo yra universaliausias turimas ir pigiausias tirpiklis. Jis turėtų būti pirmasis tirpiklis, apie kurį pagalvojate.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Kartais pasitaiko plytų, kurios pradeda gelsvai virpėti. Tai atrodys pakankamai nekaltai, o tada bam! Visa plyta taps violetinio žemės atspalvio ir labai keistos tekstūros. Tai mačiau 2007 m. Vaikinas verkė, nes turėjo 3 kilogramus taip pasidariusių plytų. Jis maldavo manęs jam padėti. Dirbdamas su mėginiu, galėjau atkurti tik apie 10 %. Prisimenu, kaip teoriškai maniau, kad tai susiję su užterštumu manganu ir kad oksidacijos etapas buvo prastai atliktas. Pasitraukiau, nes nenorėjau, kad jis galiausiai perkeltų savo problemas ir (arba) nuostolius į mano pusę. Apskritai būkite atsargūs, kaip jį laikote. Nenorite blogos staigmenos.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,
Man reikia eksperto arba gero mėgėjo pagalbos
nes man reikia mišinį kokainą paversti žuvų žvynais arba perliniu kokainu, turiu rūgštinių boro dribsnių
Tiesiog reikia, kaip žinoti

ačiū visiems atsakymams
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,
Man reikia eksperto arba gero mėgėjo pagalbos
nes man reikia mišinį kokainą paversti žuvų žvynais arba perliniu kokainu, turiu rūgštinių boro dribsnių
Tiesiog reikia, kaip žinoti

ačiū visiems atsakymams
 
Top