Question BMK reguliavimas

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki. koks reglamentavimas galioja Europoje, kai kalbama apie BMK 5449-12-7. Mano draugui muitinė konfiskavo 6 kg 5449-12-7 siuntinį, o maždaug po 2 savaičių jam jį pristatė. siuntinys buvo išsiųstas analizei atlikti.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Tai priklauso = teisė nėra tokia paprasta, kaip žmonės mano.
Turiu omenyje - tai, kad kažkas nėra įtraukta į reglamentų sąrašą, nereiškia, kad už tai negalite būti persekiojamas - kiekviena šalis turi būdų, kaip jums sukelti problemų už legalių cheminių medžiagų užsakymą = tai reiškia, kad net legalių cheminių medžiagų užsakymas gali būti traktuojamas kaip bandymas gaminti narkotikus ar koks nors panašus nusikaltimas - pažįstu daug žmonių iš daugelio šalių, kurie taip pat vykdė verslą kaip aš ir dabar sėdi kalėjime m8.
PASISAUGOKITE!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Suprantu, bet tai taip pat yra įrodymų, kad ketinate tai naudoti neteisėtam naudojimui, reikalas, galite tai nusipirkti ir tada perparduoti. gerai, jei sėdite su cheminėmis medžiagomis amfetamino gamybai namuose ir laboratorine įranga, o vienintelis dalykas, kurio trūksta, yra p2np, kuris nėra neteisėtas, ir užsisakote tai į namus, tada, žinoma, jie turi svarių argumentų nuteisti jus už rengimąsi gaminti narkotikus.

bet kaip dėl to, kai tai yra bmk 5449-12-7, ar tai yra kokiame nors narkotikų prekursorių sąraše?
 
Top