Question Geriausia didelės apimties (+100 kg) amfetamino sintezė iš P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Noriu pramoniniu mastu iš P2NP pagaminti amfetaminą ir norėčiau sužinoti, koks yra geriausias būdas.
Ačiū visiems!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Geriausias kelias - pirmiausia surasti pirkėjus. esu įsitikinęs, kad net nebandysite gaminti 1 gramo skalės.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Sutinku. Sužinojau, kad visi nori pasigaminti kilogramus metamfetamino, kai kyla mintis, kad tik suprastų: "O, šūdas, tai iš tikrųjų nėra taip pigu, kaip maniau, ypač todėl, kad net neįsivaizduoju, ką bandau daryti, ir turiu naudoti 3 kartus brangesnes procedūras vien todėl, kad man atrodo, jog geriausia yra per daug sudėtinga".

Žmonės taip pat dažnai nekreipia dėmesio į indo dydį, kad tik suprastų, jog "O šūdas, jei noriu pasigaminti tokį ir tokį kiekį, man reikia 20 L+ kolbų, kurios kainuoja 4-10× daugiau nei 1 l variantas." Bonusas - "O šūdas, net jei turiu kolbą, man reikia 20 L kaitinimo mantijos, kuri taip pat kainuoja tiek pat".

Nesakau, kad tai neįmanoma. Yra žmonių, kurie tai padarė, galbūt aš pats tai padariau? Kas žino 🤩... Bet kokiu atveju, tiesiog sakau, kad 99,9 % žmonių tiesiogine to žodžio prasme neturi išteklių ir greičiausiai niekada neturės.

Noriu pasakyti, kad jie visi galvoja, jog pirmą kartą traukdami pagamins kg amfetamino, bet iš tikrųjų jokia tokia laboratorija neegzistuoja, jei iš pradžių nepagaminami nedideli kiekiai ir jie neparduodami. Rimtai kalbant, jūs arba turite pinigų kažką panašaus daryti, bet esate per senas, neturintis jokių žinių ir net negalintis mėgautis pagamintais narkotikais, arba neturite pinigų (nes, patikėkite, reikia valgyti / gerti, mokėti komunalinius mokesčius, savo automobilį...) yk. Taigi pradedate nuo mažų sumų ir pamažu kopiate į pačią viršūnę. Tačiau be pinigų nėra laboratorijos. O kai nėra laboratorijos? Nėra produkto. Tai labai paprasta. 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ir nenoriu nuvertinti slapto chemiko galios, bet brolau, jūs negalite tiesiog užeiti į cheminių medžiagų tiekėjo sandėlį ir nusipirkti 50 l benzaldehido be jokių klausimų. Turi turėti leidimą, kurį turi pateikti su pagrįstu paaiškinimu, kam nori jį naudoti. Tiesą sakant, per viršvalandžius išmokstama neblogai išsisukti, bet, kaip jau sakiau, jei neturite jokio supratimo, į ką įsivėlėte, ir tai darote, netrukus būsite sučiupti. Net jei nusprendėte pasigaminti benzaldehido iš benzilo alkoholio, bus dar blogiau, nes žmonės jį tiesiogiai naudoja metamfetaminui gaminti. Pavyzdžiui, net jei kažkas nėra prekursorius, jie žino, vyruti, jie žino, kam žmonės gali jį naudoti, jie nėra visiški idiotai.

Breaking Bad yra puikus serialas, bet ši dalis dėl prekursorių yra eh. Sakykime, "persotinta", kad ją lengvai įvardytume. Pavyzdžiui, NIEKADA negalėsite išeiti su statinėmis fenilacto rūgšties kaip seriale. Tai yra fikcija. Todėl tai ir yra serialas. Ji skirta pramogai. Bet ei, tai juokinga. Jo pakankamai linksmas, kad šis forumas eitų į jį pėdomis lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nelengvas darbas, patikėkite manimi, su kiekviena prabėgusia diena vis labiau įsitikinu, kad geriau kai kuriomis dienomis dirbti "virėju" rimtai grupei, nei turėti savo vietą, yra sunkiau, nei žmonės galvoja.
Akivaizdu, kad sunku dirbti profesionaliai ir saugiai, o mėgėjiškai dirbti ir sėsti į kalėjimą yra lengviau ir ne taip sunku, tai faktas ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Taip, žmogau, papasakok man apie tai.

Ne per seniausiai iš tikrųjų pradėjau vertinti net ir darbą, susijusį su didelių kiekių bet ko gaminimu laboratorijoje. Nesvarbu, ar tai būtų vaistai, ar bet kokie kiti įdomūs junginiai. Tai buvo mano nuoširdi meilė chemijai, kuri mane palaiko.

Kaskart, kai jaučiuosi šūdinai ir noriu ją mesti, tiesiog pagalvoju, kiek daug išmokau pakeliui ir kaip tai iš esmės padėjo mano žinioms apie visą chemiją. Galiausiai pasiekiau tokį gyvenimo etapą, kai tai nebebuvo darbas. Tai neturėjo nieko bendra su narkotikais. Staiga mane supo nuostabūs žmonės nuostabioje laboratorijoje su nuostabia aistra. Supratau, kad tai, ką darau, nebėra tik projektas ar pasišventimas, tai tikri retų junginių tyrimai, apie kuriuos daugelis net nėra girdėję ar matę savo akimis.

Norėčiau, kad to, ką darome, nevaržytų beprasmės taisyklės ir apribojimai. Norėčiau, kad nebūtume cenzūruojami sakyti, ką norime, daryti, ką norime, imti, ką norime. Aš nesu anarchistas. Nemanau, kad visi turėtume žudyti vieni kitus dėl nereikšmingų dalykų. Bet tikiu tikra laisve. Kai kurie mano pažįstami žmonės ir kai kurie BB forumo dalyviai man atrodo tikrai talentingos asmenybės. Pagalvokite apie tai. Mes visi dirbame ribotoje aplinkoje, kurioje nuolat stebima, ką darome. Tačiau vis tiek sugebame sintetinti junginius, apie kokius anksčiau nebuvo girdėta vyriausybės finansuojamose laboratorijose, kurios dažnai pačios sunkiai tai sugeba padaryti (kalbu remdamasis tikra asmenine patirtimi).

Linkiu, kad ateitų diena, kai sustabdysime šią beprotybę ir suprasime, kad žmonių ir narkotikų santykiai gali egzistuoti simbioziškai, be nereikalingo smurto.

Prieš gamindamas narkotikus buvau chemikas. Tačiau šį nuostabų, kupiną nuotykių ir meilės gyvenimą iš tiesų pradėjau gyventi tik tada, kai pradėjau gaminti narkotikus. Jei sugebėsiu pagaminti junginį, nepakenkdamas sau ir kitiems. Jis man priklauso. Nesvarbu, ką jūs man sakote ar kaip bandote manipuliuoti savo nesąmoninga istorija apie tai, kaip aš sugrioviau žmonių gyvenimus. Žinai, ką aš matau? Tikrus, tikrus žmones, žiūrinčius tiesiai man į akis ir dėkojančius už tai, kad leidau jiems tai patirti. Aš leidau jiems patirti meilę ir tikros laimės jausmus. Saugiu būdu, nekenkdami sau nešvariais šūdinais narkotikais, kuriuos jie matė iki mano produkto pasirodymo gatvėse.

Fuck war on drugs. Fuck law enforcement and every officer supporting this bullshit. Gyvenkite laisvi žmonės. Neleiskite, kad kas nors jus įkalbinėtų elgtis kitaip.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Gražiai išreikšta, mano drauge.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Nuo tada, kai sugadinau didelę sintezę, norėdama gauti 100 kg produkto, darau 5-10 kartų mažesnę, nes turėjau problemų su temperatūra / reakcija, o nuo šiandien verkiu dėl tiek daug prarastų cheminių medžiagų :(
 
Top