Kas nors norėtų kartu įsigyti gyvsidabrio nitrato? (tik Europoje)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Visų pirma. Atsiprašykite administratorių, jei tai nėra tinkamas skyrius.


Manau, kad esu tokioje pačioje situacijoje kaip ir daugelis iš jūsų ir esu chemiko mokinys, siekiantis sintetinti savo vaistus. Viena iš būtinų medžiagų Speed yra gyvsidabrio nitratas, kurį šiek tiek sunku gauti (nors visada galima nusipirkti porą termometrų ir pabandyti atlikti amalgramą)


Indijoje radau porą gana patikimų tiekėjų, turinčių labai gerą reputaciją. Problema ta, kad siuntos iš ten yra šiek tiek brangios. Man pavyko rasti gyvsidabrio nitrato (II) už 700 USD už 500 g butelį. O tai man yra daug (šio forumo vadovėliui pagaminti naudojama tik 0,1).

Mano idėja yra ta, kad mes galime organizuoti užsakymą tarp gal 3 žmonių ir kad gautume kažką pigiau. Man buvo pasakyta, kad siuntimas yra gana greitas ir aš jį gausiu per 1 savaitę. Ir tada aš galėčiau išsiųsti jį jums vokeliu (tik Europoje)

Jei susidomėjote, galime susisiekti su jumis Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Jei atsiras bent keli žmonės, norintys į tai investuoti, už viską sumokėsime. Tokiu būdu patikrinsime tiekėją ir tada įtrauksime jį čia į sąrašą. O naudotojai galės mums atsilyginti, kai jį gaus.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Palaukite, ar gali kas nors pažiūrėti į šį https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Maniau, kad radau, bet kai išgirstu apie pirkimą iš Indijos tiekėjo, nustoju būti tikras. Tai lenkiška svetainė, kurioje ketinu pirkti daugumą mefedrono sintezei skirtų reagentų, bet ieškojau ir greitųjų reagentų kaina yra 57 zlotai už 5 g, taigi kažkas panašaus į 12 dolerių.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Tai atrodo labai gerai ir visų pirma Europos ribose! Tai gali būti geresnis variantas nei bandyti importuoti iš Indijos. Ačiū.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kalbėjau su jais ir jie sako, kad už Lenkijos ribų nesiunčia. gaila


Ar žinote daugiau tokio pobūdžio puslapių?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Taip, aš žinau dar vieną puslapį, bet jie yra labai brangūs už 100 g jie nori 118 USD ir 67 USD dėl pristatymo į JK, bet aš įklijuosiu jums jį https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 ir aš norėjau paklausti, ar tikrai taip sunku gauti gyvsidabrio nitrato jūsų šalyje, aš visada maniau, kad Lenkijoje labai sunku gauti bet kokių reagentų.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Taip, aš irgi mačiau tą su pol-aura. Nusiunčiau jiems elektroninį laišką, bet jie vis dar neatsakė.

Šiaip ar taip, manau, kad radau kontaktą Lenkijoje, kuris gali ten nupirkti ir nusiųsti į Ispaniją.

150 eurų gal ir šiek tiek brangu už 100 g, bet gyvsidabrio nitrato išeiga pagal amalgramą čia pateiktame vaizdo įraše yra 0,1*7 g amfetamino. Tai yra apie 70 g amfetamino kiekvienam gramui gyvsidabrio nitrato. Manau, kad tai daugiau nei priimtinas rezultatas.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar galėtumėte pasidalyti savo indišku šaltiniu? Norėčiau jų paklausti, ar jie nori siųsti į Šiaurės Ameriką, sveiki.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
jei esate iš ispanijos... kodėl nepirksite gyvsidabrio HCL? yra daug interneto svetainių, kuriose parduodama... creeme...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Maloniai prašome nesikreipti į jokią didesnę chemijos pramonės įmonę savo el. paštu arba bet kokiu būdu, pagal kurį būtų galima atsekti jūsų asmenį. Jos dažnai yra įpareigotos pranešti policijai apie bet kokius įtartinus prašymus. Be to, nė viena iš jų vis tiek neparduoda prekių privatiems asmenims.
 
Top