bet kokie pardavėjai, kurie iš tikrųjų yra legalūs, o ne kokie nors sukčiaujantys įtartini asmenys

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Noriu amfetamino arba žinomų prekursorių, o ne dizainerio narkotikų, kurių mokslininkai dar net neišbandė
arba greičio, užmaskuoto kaip papildas, pavyzdžiui, lieknėjimo tabletės turi sibutramino, ar kas nors žino tokį papildą?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sudarykite sandorį su depozitine sąskaita, kad būtumėte ramūs ir patikimiausi forumo pardavėjai yra malonūs ir protingi ✨🙏🏻🌹 kai gausite savo amf nepamirškite mėgautis kiekviena akimirka 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, visada naudokitės prieglobos paslaugomis, kad apsaugotumėte savo teises ir interesus. Nors tai kainuoja šiek tiek didesnį tvarkymo mokestį, jį verta mokėti. Dėl jo BB forumas gali būti sklandesnis.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sveiki, ar galiu dm jums tiksliai paaiškinti, kas tai yra, aš neturiu pakankamai patirties, kad suprasčiau pats, bet koks dalykas, kad mano saugumas būtų stiprus, aš tai padarysiu
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ei, gal galite šiek tiek paaiškinti, kaip tai padaryti?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kodėl tiesiog neišmokus P2NP sintezės ir patiems jo neredukuoti, kad gautumėte r-amfetaminą.
Tai visai neatrodo labai sunku....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
mano namuose ? kad galėčiau susprogdinti savo namą ? jei parodysite receptą, gal galėsiu
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
jei turėčiau laboratoriją, jau seniai gaminčiau metamfetaminą, nes turiu efedrino (gryno)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
atliekami cheminių medžiagų, ypač populiarių, tyrimai. RC iš tikrųjų gali būti saugesnės, ir daugelis jų yra saugesnės, nei įprasti vaistai
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jūs esate teisus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jei nueisite į turgų ir rasite norimą vaistą, žvilgtelėkite į įvertinimus. Sakėte amfetaminas, vadinasi, esate Europoje, o ten iš kelių pardavėjų galima įsigyti kelių formų amfetamino. Čia nėra jokios apgavystės. Jūs net negalite būti apgauti, nebent bandysite. Aš asmeniškai galiu patvirtinti 10 pardavėjų JAV
 
Top