Question Amfetaminas ir aliejus nuoseklumas

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Taigi vakar atlikau nedidelį eksperimentą.

Aš atvirai distiliavau savo amfetamino aliejų, ką aš meam pagal tai.

Supyliau savo amfetaminoeilį į didelę taurę, padėjau ją po dūmtraukiu ir pradėjau distiliuoti ipa.

Virimo temperatūra prasidėjo ~84c, o kai ji pakilo virš 90c, sustabdžiau, tada visa ipa išgaravo.

Mano klausimas toks: amfetaminolio konsistencija panaši į surypą ir labai lipni.

Spalva pasikeitė iš ryškiai skaidrios geltonos į labai tamsią ąžuolinę viskio.

Ar kas nors, turintis patirties su vakuuminiu būdu distiliuotu amfetamino aliejumi, galėtų pasakyti, kad tai skamba maždaug taip?

Geriausi linkėjimai
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tikriausiai turite omenyje nešvarų amfetamino pagrindą izopropilo alkoholyje.
Jei po reakcijos išėmėte ips+aminą ir tik išgarinote ips, turite nešvarią bazę.

Žinoma, jei gavote amfetamino druskų, tuomet didžioji dalis nešvarumų liko alkoholio ir acetono plovime.

Norėdami gauti distiliuotą bazę, turite distiliuoti bazę dalimis. Amfetamino aliejų galima distiliuoti vandens garais.
Jei neturite tikslios frakcinio distiliavimo įrangos, bet norite gauti švarų aliejų su beveik 100 % amfetamino kiekiu, tuomet reikia ištirpinti nešvarų aliejų vandenyje ir pasiekti, kad PH lygis būtų 5,5-6, ir nuplauti nepoliniu tirpikliu. Tada aliejų šarminti ir atrinkti, ekstrahuoti ir išgarinti ekstrahentą.
Sujunkite visą aliejų ir distiliuokite vandens garais arba vakuumu.
Kodėl atliekame rūgštinę-šarminę ekstrakciją?
Kadangi jūsų bazėje yra ne tik amfetamino aliejaus, bet ir kitų aliejų, kurie bus distiliuojami kartu su A aliejumi, galiausiai gausite rafinuotų priemaišų ir šiek tiek amfetamino, o aliejaus sudėtis neatitiks norimo grynumo.
Gryniausias amfetamino pagrindas yra beveik skaidrus aliejus, turintis lengvą žuvies kvapą.
Visi kiti kvapai, jei jų yra, yra produkto skilimo arba priemaišų.
Nelaikykite amfetamino aliejaus ore, ore jis oksiduojasi iki karbonato.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dvigubai kartoju tai, ką Henkas sakė apie spalvą, man prireikė nemažai laiko, kol gavau palyginti gryną amfetaminą, aliejų distiliuodamas du kartus, o spalva yra balta / skaidri. Jame net negaliu rasti geltonos spalvos.

Aliejams distiliuoti puikiai tinka trumpas kelias, prieš tai naudojau oro aušintuvą, nes kambario temperatūros daugiau nei pakanka aliejų garams kondensuotis. Kuo didesnė įranga, tuo didesni nuostoliai, nebent, žinoma, darote kilogramus A aliejaus. Tiesiog nuostolių pavyzdys, kartą iš 1 l kolbos distiliavau apie 40 ml aliejaus, ištuštinau ją iki paskutinio lašo ir maniau, kad galiu ją išplauti rūgštiniais gėrimais, ne, kad iššvaistyčiau ant sienelių prilipusį aliejų. Išgėriau maždaug 1/3 jo iki viršaus ir pajutau labai stiprų antplūdį, iš esmės per daug visomis prasmėmis.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Ačiū už atsakymą, labai išsamus, vertinu.

Aš taip pat turiu prieigą prie frakcinio distiliavimo su vakuumu, bet netyčia sudaužiau savo Liebeg-coolerį, todėl laukiu naujo.

Priežastis ta, kad norėjau pažiūrėti, kas nutiks, jei distiliuosiu atviroje talpykloje, palyginti su distiliacija vakuume.

Geriausi linkėjimai
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ar naudojate Liebegą su vakuuminiu klaisenu pabaigoje? Jei taip, jūsų kolonos ilgis gali būti per didelis. lakūs aliejai gerai distiliuojasi esant trumpam keliui.
 
Top